NOVINKY

Do Ria pojede i jachtař Levický, jistotu má i Koukal

Český výprava na olympijské hry do Ria čítá už 106 sportovců. Dnes byl dodatečně povolán jachtař Karel Levický a jistotu účasti na hrách má i badmintonista Petr Koukal.

Sagan si připsal třetí vítězství na Tour! Kreuziger se udržel ve špičce

Dnešní v pořadí již 16. etapu na Tour vyhrál Slovenský cyklista Peter Sagan. Byla to již jeho třetí výhra na letošní Tour. Ve velmi těsném finiši snad o milimetry porazil Alexandera Kristoffa.

Dnes čeká cyklisty náročná 206 km dlouhá etapa končící poprvé v historii v Bernu

206 km dlouhá etapa s cílem ve Švýcarském Bernu. To dnes čeká závodníky na slavné Tour de France.

Štěpánek do Ria pojede! Utvoří dvojici s Rosolem

Radek Štěpánek žije svůj olympijský sen dál a ten se mu splní. Po odhlášení jeho parťáka ve čtyřhře Tomáše Berdycha musel na rychlo hledat parťáka a našel jej v Lukášovi. Oba hráči spolu nastoupili o tomto víkendu v sobotu proti prvnímu páru světa Herbert a Mahut, se kterými prohráli ve velké bitvě 2:3.

Patnáctou etapu ovládl Kolumbijec Pantano, Majka má puntíkatý dres

Dnešní těžkou etapu rozhodl spurt Pantana a Majky, šťastnější v cíly byl první jmenovaný a mohl si tak připsat letošní první vítězství na Tour.

Dnešní etapa na Tour slibuje boj o puntíkatý trikot

Dnes nečeká cyklisty na Tour žádná lehká etapa. Závodníci svedou tvrdý boj v kopcích pohoří Jura.

Cavendish slaví čtvrté vítězství na letošní Tour

V pořadí již 14. etapu dnes ve spurtu vyhrál Mark Cavendish. Těsně za ním dojel téměř celý zbytek závodního pole.

Tomáš Berdych a Plíšková do Ria nepojedou

Český tenista dnes oznámil, že na olympijské hry do Brazílie z osobních důvodů nepojede. Stejně jako Karolína Plíšková.

Zabojuje Peter Sagan ve 14. etapě o třetí vítězství na Tour?

Po včerejší časovce si dnes cyklisté na Tour zaspurtují. V rovinaté etapě budou největší favorité na vítězství jezdci jako Cavendish, Sagan, Greipel nebo Kittel.

Dumoulin vyhrál časovku, Froome udržel žlutý dres

Chris Froome je stále ve žlutém, i po dnešní časovce. Etapu vyhrál podruhé na Tour Holanďan Dumoulin.