ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

15. prosinec 2019. Svátek slaví Radana a Radan, zítra Albína.
Reklama

Do Ria pojede i jachtař Levický, jistotu má i Koukal

facebook Rio 2016

Český výprava na olympijské hry do Ria čítá už 106 sportovců. Dnes byl dodatečně povolán jachtař Karel Levický a jistotu účasti na hrách má i badmintonista Petr Koukal.

Česká skupina sportovců, která pojede reprezentovat Česko republiku do brazilského Ria se rozrostla o další jméno a činí tak již 106 reprezentantů. Třetím jachtařem v Riu bude třicetiletý surfař Karel Lavický. Levický tak doplní dvojici Veroniku Kozelskou-Fenclovou (třída Laser Radial) a Viktora Teplého (Laser), kteří se v Brazílii již na olympijský start připravují.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Třicetiletý reprezentant závodil již před čtyřmi lety na olympiádě v Londýně, premiéra to pro něj nebude. Nestihne ovšem žádný pořádný trénink před odletem do Brazílie. Levický byl náhradníkem pro Rio, letos mu kvalifikace na olympijské hry unikal o vlásek, a když Norsko své místo neobsadilo došla řada na českého reprezentanta.

Potvrzení účasti má i badmintonista Petr Koukal, pro kterého to bude již třetí olympiáda v kariéře. Jeho účast dnes potvrdila Mezinárodní badmintonová federace. Před čtyřmi lety v Londýně byl vlajkonošem české výpravy. Vedle Koukala bude mít česká reprezentace zastoupení i v ženském badmintonu, již dříve se do Ria kvalifikovala Kristína Gavnholt.


Zveřejněno: 19.7.2016 | Témata: Letní olympijské hry

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa