27. červenec 2024. Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.

Český čtyřkajak vybojoval bronzové medaile

facebook Český olympijský tým

Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba mají bronzové medaile.

První zlatou medaili dnešního dne získal kajakář Liam Heath. Brit vyhrál závod na 200m a získal tak na olympijském turnaji již druhou medaili, na svém kontě má také stříbro z deblkajaku.

Čeští deblkanoisté Filip Dvořák a Jaroslav Radoň dojeli ve finále na 1000m na sedmém místě.

Český čtyřkajak dojel ve finále na 1000m na třetím místě. Daniel Havel, Lukáš Trefil, Josef Dostál a Jan Štěrba si domů přivezou bronzové medaile. Pro Josefa Dostála je to druhá medaile z letošní olympiády. Závod vyhráli Němci a souboj o druhé místo vyhráli nakonec Slováci, kteří odsunuli Česko na třetí místo. Je to devátá medaile pro Českou republiku na letošních hrách.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Zveřejněno: 20.8.2016 | Témata: Letní olympijské hry