20. duben 2024. Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.

Bolt má třetí zlato, Drahotová desátá, Spilková si polepšila

facebook Rio 2016

Výsledky ze včerejší (dnešní) noci.

Usaine Bolt je opět zlatý! S Jamajskou štafetou ve složení Powell, Blake, Ashmeade, Bolt si doběhl pro třetí zlato z olympijských her v Riu. Štafetu na 4x100m vyhrála Jamajka v čase 37,27 sekund před Japonskem, třetí byla Kanada.

Ve štafetě žen na 4x100m se ze zlaté medaile radovali běžkyně Spojených Států. Ve složení Bartolettaová, Felixová, Gardnerová, Bowieová porazili druhou Jamajku a třetí skončily běžkyně Velké Británie.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Po čtvrté v řadě se do olympijského finále dostali volejbalisté Brazílie. V semifinále porazili Rusko a o zlatou medaili si to rozdají s Itálií, která porazila Spojené Státy Americké.

O třetí zlatou olympijskou medaili v řadě se pokusí házenkáři Francie, které čekají ve finále hráči Dánska.

Ženský skok o tyči ovládla Řekyně Ekaterini Stefanídiová, druhá byla Američanka Morrisová.

V běhu na 5 000m vytvořila nový olympijský rekord Vivian Cheruiyotová z Keni a získala zlatou medaili.

Finále basketbalového turnaje mužů bude ve složení Spojené Státy Americké proti Srbsku. Obronzové medaile si to rozdají Španělé s Austrálií.

Německé fotbalistky slaví zisk zlatých medailí, ve finále porazili hráčky Švédska dva, jedna. Bitvu o bronzové medaile nezvládly domácí hráčky Brazílie a podlehli jedna, dva Kanadě.

V pozemním hokeji slaví hráčky z Británie. Ve finále porazili Nizozemské hráčky v penaltovém rozstřelu.

V ženské chůzi na 20 km se z prvenství radovala Číňanka Liou Chung, česká chodkyně Drahotová si došla pro desáté místo.

Na 26. místě skončila česká moderní pětibojařka Kodedová, zlatou olympijskou medaili získala Australanka Espositová.

Zlaté medaile ze synchronizovaného plavání získaly Ruské reprezentantky. Druhé skončily čínské plavkyně a třetí Japonky.

Ženské vodní pólo ovládli opět Americké hráčky, ve finále porazili Itálii 12:5 a obhájili zlaté medaile z Londýna. Třetí skončily Rusky.

Klára Spilková je po třetím dnu golfového turnaje na 47. příčce se skóre +8 ran.

Zveřejněno: 20.8.2016 | Témata: Letní olympijské hry