ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

17. leden 2019. Svátek slaví Drahoslav, zítra Vladislav.
Reklama

Kalendář zápasů

Přehledný a aktualizovaný kalendář zápasů i s výsledky ve všech kolech první fotbalové ligy, a to včetně odkazu na jejich živé internetové vysílání.

1. kolo
29.7. 18:00 Dukla  0:1 Teplice    
30.7. 15:00 Jihlava  1:2 Plzeň    
30.7. 17:00 Jablonec  5:3 Karviná    
30.7. 17:00 Zlín  2:0 Příbram    
30.7. 20:15 Sparta  3:2 Slovácko    
31.7. 16:30 Ml.Boleslav  3:0 Liberec    
31.7. 17:00 Bohemians 1905  0:3 Hradec    
31.7. 19:00 Brno - Slavia    
2. kolo
6.8. 17:00 Karviná  1:1 Brno    
6.8. 17:00 Teplice  0:0 Sparta    
6.8. 17:00 Hradec  1:2 Jablonec    
6.8. 17:00 Slovácko  2:2 Dukla    
6.8. 17:00 Příbram  0:1 Ml.Boleslav    
6.8. 17:00 Plzeň  1:1 Bohemians 1905    
6.8. 17:00 Slavia  2:2 Zlín    
6.8. 17:00 Liberec 1:1 Jihlava    
3. kolo
12.8. 18:00 Příbram  0:3 Plzeň    
13.8. 17:00 Jablonec  2:2 Slovácko    
13.8. 17:00 Ml.Boleslav  1:2 Karviná    
13.8. 17:00 Zlín  2:1 Liberec    
13.8. 17:15 Brno  0:0 Teplice    
13.8. 20:00 Bohemians 1905  0:2 Sparta    
14.8. 17:00 Dukla  3:0 Hradec    
14.8. 19:30 Jihlava  1:1 Slavia    
4. kolo
20.8. 17:00 Karviná - Dukla  Sledovat online
20.8. 17:00 Teplice - Ml.Boleslav  Sledovat online
20.8. 17:00 Hradec - Jihlava  Sledovat online
20.8. 17:00 Slovácko - Bohemians 1905  Sledovat online
20.8. 17:00 Sparta - Jablonec  Sledovat online
20.8. 17:00 Plzeň - Zlín  Sledovat online
20.8. 17:00 Slavia - Příbram  Sledovat online
20.8. 17:00 Liberec - Brno  Sledovat online
5. kolo
27.8. 17:00 Bohemians 1905 - Jablonec  
27.8. 17:00 Dukla - Sparta  
27.8. 17:00 Brno - Slovácko  
27.8. 17:00 Ml.Boleslav - Hradec  
27.8. 17:00 Jihlava - Teplice  
27.8. 17:00 Zlín - Karviná  
27.8. 17:00 Příbram - Liberec  
27.8. 17:00 Plzeň - Slavia  
6. kolo
10.9. 17:00 Karviná - Jihlava  
10.9. 17:00 Teplice - Slavia  
10.9. 17:00 Hradec - Příbram  
10.9. 17:00 Slovácko - Zlín  
10.9. 17:00 Sparta - Ml.Boleslav  
10.9. 17:00 Bohemians 1905 - Brno  
10.9. 17:00 Jablonec - Dukla  
10.9. 17:00 Liberec - Plzeň  
7. kolo
17.9. 15:00 Příbram - Teplice  
17.9. 17:00 Dukla - Bohemians 1905  
17.9. 17:00 Brno - Hradec  
17.9. 17:00 Ml.Boleslav - Slovácko  
17.9. 17:00 Jihlava - Jablonec  
17.9. 17:00 Zlín - Sparta  
17.9. 17:00 Plzeň - Karviná  
17.9. 17:00 Slavia - Liberec  
8. kolo
24.9. 17:00 Karviná - Liberec  
24.9. 17:00 Hradec - Zlín  
24.9. 17:00 Slovácko - Jihlava  
24.9. 17:00 Sparta - Slavia  
24.9. 17:00 Bohemians 1905 - Příbram  
24.9. 17:00 Jablonec - Ml.Boleslav  
24.9. 17:00 Dukla - Brno  
24.9. 17:06 Teplice - Plzeň  
9. kolo
1.10. 17:00 Brno - Sparta  
1.10. 17:00 Ml.Boleslav - Dukla  
1.10. 17:00 Jihlava - Bohemians 1905  
1.10. 17:00 Zlín - Jablonec  
1.10. 17:00 Příbram - Slovácko  
1.10. 17:00 Plzeň - Hradec  
1.10. 17:00 Slavia - Karviná  
1.10. 17:00 Liberec - Teplice  
10. kolo
15.10. 17:00 Karviná - Příbram  
15.10. 17:00 Teplice - Zlín  
15.10. 17:00 Hradec - Slavia  
15.10. 17:00 Slovácko - Plzeň  
15.10. 17:00 Sparta - Jihlava  
15.10. 17:00 Bohemians 1905 - Ml.Boleslav  
15.10. 17:00 Jablonec - Brno  
15.10. 17:00 Dukla - Liberec  
11. kolo
22.10. 17:00 Karviná - Teplice  
22.10. 17:00 Ml.Boleslav - Brno  
22.10. 17:00 Jihlava - Dukla  
22.10. 17:00 Zlín - Bohemians 1905  
22.10. 17:00 Příbram - Jablonec  
22.10. 17:00 Plzeň - Sparta  
22.10. 17:00 Slavia - Slovácko  
22.10. 17:00 Liberec - Hradec  
12. kolo
29.10. 17:00 Hradec - Karviná  
29.10. 17:00 Slovácko - Teplice  
29.10. 17:00 Sparta - Příbram  
29.10. 17:00 Bohemians 1905 - Liberec  
29.10. 17:00 Jablonec - Slavia  
29.10. 17:00 Dukla - Plzeň  
29.10. 17:00 Brno - Jihlava  
29.10. 17:00 Ml.Boleslav - Zlín  
13. kolo
5.11. 17:00 Karviná - Slovácko  
5.11. 17:00 Teplice - Hradec  
5.11. 17:00 Jihlava - Ml.Boleslav  
5.11. 17:00 Zlín - Brno  
5.11. 17:00 Příbram - Dukla  
5.11. 17:00 Plzeň - Jablonec  
5.11. 17:00 Slavia - Bohemians 1905  
5.11. 17:00 Liberec - Sparta  
14. kolo
19.11. 17:00 Slovácko - Hradec  
19.11. 17:00 Sparta - Karviná  
19.11. 17:00 Bohemians 1905 - Teplice  
19.11. 17:00 Jablonec - Liberec  
19.11. 17:00 Dukla - Slavia  
19.11. 17:00 Brno - Příbram  
19.11. 17:00 Ml.Boleslav - Plzeň  
19.11. 17:00 Jihlava - Zlín  
15. kolo
26.11. 17:00 Karviná - Bohemians 1905  
26.11. 17:00 Teplice - Jablonec  
26.11. 17:00 Hradec - Sparta  
26.11. 17:00 Zlín - Dukla  
26.11. 17:00 Příbram - Jihlava  
26.11. 17:00 Plzeň - Brno  
26.11. 17:00 Slavia - Ml.Boleslav  
26.11. 17:00 Liberec - Slovácko  
16. kolo
3.12. 17:00 Sparta - Teplice  
3.12. 17:00 Bohemians 1905 - Plzeň  
3.12. 17:00 Jablonec - Hradec  
3.12. 17:00 Dukla - Slovácko  
3.12. 17:00 Brno - Karviná  
3.12. 17:00 Ml.Boleslav - Příbram  
3.12. 17:00 Jihlava - Liberec  
3.12. 17:00 Zlín - Slavia  

 

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE


Zveřejněno: 21.7.2016 | Témata: První fotbalová liga, fotbal

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
Reklama
Další videa
reklama