ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
Reklama

Jihlava překvapila Mladou Boleslav a slaví první tři body v letošní sezoně

facebook Česká fotbalová reprezentace

Předehrávka třináctého kola české nejvyšší soutežě dopadla překvapením, doposud druhá Mladá Boleslav jela bodovat na půdu předposlední Jihlavy. To se jí nakonec nepovedlo a domácí slaví první vítězství v nové sezoně.

Michal Bílek a jeho svěřenci se dočkali, ve třináctém kole si Vysočina Jihlava připsala první vítězství do ligové tabulky. V domácím zápase porazila do té doby druhou Mladou Boleslav dva, jedna. Jihlava se tak na předposledním místě odpoutala od poslední Příbrami a má na ni náskok šesti bodů, Příbram má však zápas třináctého kola teprve před sebou. Svěřenci Michala Bílka tak ztrácí na čtrnáctou příčku, na které je Hradec již jen jeden bod, Hradec utkání třináctého kola také teprve čeká. Dnes jsou na programu nejvyšší české fotbalové soutěže čtyři zápasy.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Jihlava 2:1 Mladá Boleslav (1:1)

Branky: 12. Rabušic (Zoubele), 67. Urblík – 18. Klobása (Přikryl)

Jihlava: Hanuš – Tlustý, Krejčí (C), Rosa, Mišůn – Štěpánek, Urblík – Batioja (90. Vaculík), Dvořák, Zoubele (82. Hronek) – Rabušic (90+1. D. Ikaunieks)

Boleslav: Diviš – Pauschek (82. Takács), Kúdela (C), Da Silva, Fleišman – Přikryl, Matějovský, Mareš, M. Vukadinovič (73. Chramosta) – Klobása, Mebrahtu


Zveřejněno: 5.11.2016 | Témata: První fotbalová liga, fotbal

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa