NOVINKY

Program českých sportovců na dnešní den

Dnešní program českých olympijských sportovců .

Tři bronzové medaile pro Česko, i to byl včerejšek v Riu

Tři bronzové medaile získali včera čeští sportovci. Synek, Kvitová a Šafářová se Strýcovou. O další medaili bude dnes bojovat Štěpánek s Hradeckou.

Dnes čekají tenistky bitvy o bronzové medaile. Český mix si zahraje semifinále a Pavel Maslák poběží o finále.

Plzni vyšla generálka na Razgrad, Příbrami nedala šanci

Plzeň potvrdila roli favorita a bez větších problému porazila Příbram.

Atletiku zahájil sedmiboj, Maslák postoupil se štěstím

Atletiku na OH zahájili ženy v sedmiboji, Pavel Maslák postoupil z rozběhu jako poslední. Nedařilo se plavkyním.

Semifinále českým tenistkám nevyšlo, budou hrát o bronz

Českým tenistkám se včerejší semifinále nevydařilo. Všechny sportovkyně si tak zahrají o bronzové medaile.

Ayamaová vylepšila světový rekord o neskutečných 14. sekund

Světový rekord zaběhla na trati 10 000m Etiopská závodnice Almaz Ayama. Trať zvládla zaběhnout v neuvěřitelném čase 29:17:45. Světový rekord tak vylepšila o neskutečných 14 sekund. Světový rekord byl na hrách pokořen hned první den atletických disciplín.

Synek je s přehledem ve finále Skifu, Knapková semifinále nezvládla, nedaří se také střelcům

Jeden z největších favoritů na zlatou medaili v mužském skifu Ondřej Synek bez problémů vyhrál svůj semifinálový závod. Naopak překvapivě do finále nedokázala postoupit Mirka Knapková, který tak neobhájí zlatou olympijskou medaili z Londýna.

Dnes přivítá Příbram Plzeň, v sobotu je na programu dalších pět zápasů

Třetí kolo ePojištení.cz ligy startuje již dnes v 18:00 hodin předehrávkou v Příbrami, kde domácí klub hostí Plzeň. V sobotu je na programu dalších pět zápasů.