ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

25. duben 2024. Svátek slaví Marek, zítra Oto.

Tři bronzové medaile pro Česko, i to byl včerejšek v Riu

facebook Český olympijský tým

Tři bronzové medaile získali včera čeští sportovci. Synek, Kvitová a Šafářová se Strýcovou. O další medaili bude dnes bojovat Štěpánek s Hradeckou.

Den bronzových medailí zahájil na jezeře skifař Ondřej Synek. První po velkém boji skončil Novozélanďan Mahé Drysdale a jako druhý byl překvapivě Chorvat Damir Martin.

V ženském skifu jednoznačně ovládla finále B česká skifařka Mirka Topinková Knapková, která tak skončila na sedmém místě.

S olympijským turnajem se loučí i badmintonistka Kristína Gavnholt, která prohrála i ve svém druhém zápase na turnaji, tentokráte s Jing Ji Tee z Malajsie. Stejně tak končí i badmintonista Petr Koukal, který prohrál s Japoncem Šo Sasakim a po zápase ohlásil konec kariéry.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Svůj druhý den mají za sebou sedmibojařky Klučinová a Cachová, první jmenovaná obsadila 22. místo a druhá česká reprezentantka na 24. místě.

Kvalifikaci skoku o tyči zvládli Michal Balner s Janem Kudličkou.

Pavel Maslák se do finále běhu na 400m nakonec nepodívá. V semifinále skončil na třetím místě, ale na postup do finále to nestačilo.

Dvě bronzové medaile si připsali české tenistky. Petra Kvitová zvládla souboj s Američankou Keysovou a porazila ji dva jedna na sety. Druhou bronzovou v ženském tenise mají Lucie Šafářová s Bárou Strýcovou, které porazili další české duo Hradecká, Hlaváčková, jež k zápasu nastoupila se zlomeninou ve tváři.

Český mix bude bojovat o medaili dnes. Duo složené z dvojice Hradecká, Štěpánek včera prohrálo s Americkým párem Matteková Sandsová, Sock nula dva na sety a dnes vyzvou v boji o bronz Indický pár Mirzaová, Bopanna.

Zveřejněno: 14.8.2016 | Témata: Letní olympijské hry