ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

16. květen 2024. Svátek slaví Přemysl, zítra Aneta.

NOVINKY

Podaří se svěřencům trenéra Kozáka přelstít Německou obranu?

Před měsícem spolu oba týmy sehráli přátelské utkání, skončilo překvapivým výsledkem v poměru 3:1 pro Slovensko. Trenér Německa Joachim Löw věří, že jeho tým si povede daleko lépe než v přáteláku a potvrdí roli favorita.

Přijde odveta za rok 2009? Francie hostí Irsko

V roce 2009, se dostala Francie díky ruce Henryho v prodloužení na MS do Jihoafrické republiky. Dnes může Irsko Francii vše vrátit.

Portugalsko, tým který dokázal postoupit do čtvrtfinále bez výhry

Portugalsko je tým, který dokázal postoupit do čtvrtfinále mistrovství Evropy bez vítězství v normální hrací době. Tři remízy ve skupině a jedna výhra v prodloužení přesto stačí, aby se o semifinále turnaje utkali s Polskem.

Bitvu o Británii rozhodl vlastní gól, do čtvrtfinále postupuje Wales

Do čtvrtfinále mistrovství Evropy postupuje Wales. Dnes bylo lepším týmem Severní Irsko a dokázalo svého soupeře přehrávat, nakonec Walesu stačila na vítězství jediná střela na branku.

Polsko zvládlo penaltovou loterii a postupuje přes Švýcarsko

První zápas osmifinále mistrovství Evropy je za námi. Polsko nakonec zvládlo zápas a postoupilo do další fáze turnaje. Za Švýcarsko vyrovnal možná nejhezčí brankou turnaje Shaqiri, ale ani to nakonec nestačilo.

Rozpis zápasů ženské dvouhry (program, výsledky)

Detailní rozpis zápasů ženské dvouhry na Wimbledon 2016. Průběžně aktualizováno.

Setkání před očekávaným tenisovým šampionátem Wimbledon 2016 mají tenistky za sebou. Nechyběly ani Petra Kvitová či Lucie Šafářová. Podívejte se, které to na párty slušelo nejvíce.

Rozpis zápasů mužské dvouhry (program, výsledky)

Detailní rozpis zápasů mužské dvouhry na Wimbledon 2016. Průběžně aktualizováno.

Preview zápasu Chorvatsko vs. Portugalsko

Ve večerním utkání se představí vítěz "české" skupiny Chorvatsko a třetí tým skupiny F Portugalsko.

Preview zápasu Wales vs. Severní Irsko

Možná největší překvapení na turnaji, že se tyto dvě zěmě střetávají v osmifinále turnaje. Už jen kvůli fantastickým fanouškům bude tento zápas stát určitě za shlédnutí.