ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
Reklama

Synek i Knapková jsou v semifinále. Olympiáda řeší první doping

facebook Český olympijský tým

Oba čeští skifaři postoupili ze čtvrtfinále do semifinále olympijského skifu. Na olympiádě se objevil první doping.

Ondřej Synek i Miroslava Topinková Knapková postoupili do semifinále olympijského turnaje ve skifu. Oba čeští reprezentanti postoupili dál z druhého místa. Synka předjel v druhém čtvrtfinále jen Novozélanďan Mah Drysdale. Knapkovou předjela také pouze Novozélanďanka Emma Twiggová. Semifinále pro oba české sportovce je naplánováno na čtvrtek.

Šermíř Jiří Beran prohrál nadějně rozehraný souboj s Brazilcem Schwantesem. Český šermíř vedl po prvním kole 3:0, nakonec však padl v prodloužení 6:8 a olympiáda pro něj skončila.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

První doping na olympiádě! Kontrolou neprošel Polský vzpěrač a mistr Evropy Tomasz Zieliňski. Vzpěrač se tak zřejmě nepředstaví v sobotním finále do 94 kg, ve kterém měl patřit k favoritům na zlatou medaili. Podle polských médií nález potvrdila i analýza B vzorku. Vzpěrač svou vinu popírá a hodlá se obrátit na arbitráž CAS, které zasedá přímo v Riu. Podle něj se musela stát někde chyba, protože před odletem na olympiádu dopingovou kontrolou prošel, a kdyby nandrolon opravdu vzal, byl by podle svých slov mnohem silnější.

Od 16:00 hodin by se měla představit ve třetím kole tenisového turnaje už jediná česká zástupkyně v singlu Petra Kvitová, který nastoupí proti Rusce Makarovové. Poté čeká české hráčky Hradeckou s Hlaváčkovou souboj od 18:00 hodin s Číňankami Peng/Zhang. A kolem dvacáté hodiny večer se utkají Šafářová se Strýcovou proti Kanadské dvojici Bouchard, Dabrowski.


Zveřejněno: 9.8.2016 | Témata: Letní olympijské hry

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa