ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
Reklama

Program českých sportovců na dnešní den

facebook Český olympijský tým

Dnes se představí mnoho českých sportovců, podívejte se na jejich program.

Již ve dvě hodiny odpoledne se do kvalifikace pušky na 50 m tři polohy žen položí dvě české sportovkyně, Adéla Bruns a Nikola Mazurová. Zejména od první jmenované se čeká, že by mohla promluvit do bojů o nejvyšší příčky, jednu medaili z olympijských her již ve své sbírce má.

Hodinu po střelkyních olympijskou atmosféru nasaje vlajkonoš české výpravy a jeden z favoritů Juda do 100 kg český reprezentant Lukáš Krpálek, kterého čeká eliminační kolo.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Dnešní tenisový program: Petra Kvitová má utkání s Ukrajinkou Svitolinou naplánováno na 17:30 hodin. Duely v ženské čtyřhře by měli odstartovat v 17:00 hodin a ihned by měli na kurt vyrazit české hráčky Šafářová se Strýcovou, které se utkají o semifinále s Italským párem Erraniová, Vinciová. Po jejich zápase by se na kurty měli dostat Hradecká s Hlaváčkovou, které čeká v boji o semifinále duo z Ruska Kasatkina, Kuzněcovová. Lucii Hradeckou pak čeká ještě jedno utkání, v mixu by měla po boku Radka Štěpánka nastoupit ve 22:00 hodin do zápasu proti Španělům Muguruzaové a Nadalovi.

V 17:30 se v semifinále vodního slalomu představí Jonáš Kašpar a Marek Šindler. O deset minut později je naplánováno finále B pro mužskou dvojku bez kormidelníka, na startu jsou Lukáš Helešic a Jakub Podrazil. Po dalších deseti minutách se představí ženy na dvojskifu ve finále B, jmenovitě Lenka Antošová a Kristýna Fleissnerová. Na 18:10 je na programu finále B pro čtyřku bez kormidelníka lehké váhy a Českou republiku reprezentují Jiří Kopáč, Jan Vetešník, Ondřej Vetešník, Miroslav Vraštil. Na své první olympiádě pojede v 18:15 hodin semifinále K1 ve vodním slalomu Kateřina Kudějová.

V 19:48 se v rozplavbě na 200 m znak představí Simona Baumrtová. A den pro české sportovce ukončí vystoupení badmintonisty Petra Koukala, který se utká ve skupině s Britem Ousephem.


Zveřejněno: 11.8.2016 | Témata: Letní olympijské hry

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa