ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
Reklama

Program českých sportovců na dnešní den. Prskavec se pokusí přivést první medaili pro Česko

facebook Rio 2016

Program českých sportovců pro dnešní den. 

Odpoledne se očekává postup vodního slalomáře Jiřího Prskavce ze semifinále do finále, kde by se chtěl český slalomář pokusit o první medaili pro Českou republiku na olympijských hrách. Semifinále je na programu v půl sedmé odpoledne a finále na dvacet hodin a patnáct minut.

V 15:00 hodin odstartuje časovka cyklistického závodu a ve hře budou také dva čeští zástupci Leopold König a Jan Bárta. Ženská časovka se pojede bez české účasti, Martina Sáblíková do závodu vpuštěna nebyla.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

V 17:30 by se měli na olympijských kurtech objevit Lucie Šafářová s Bárou Strýcovou, jejich soupeřky budou osmé nasazené Italky Erraniová s Vinciovou. O dvě hodiny později by měli do hry zasáhnout další Češky Lucie Hradecká a Andrea Hlaváčková, proti nim si zahrají o postup do semifinále Rusky Kasatkinová s Kuzněcovovou.

Ve 23:00 hodin se poprvé na turnaji představí Lucie Hradecká spolu s Radkem Štěpánkem v tenisovém mixu, jejich soupeři budou hodně silný Španělský pár Muguruzaová s Nadalem.

Kolem půl noci si o semifinále zahraje Petra Kvitová, proti ní se postaví Ukrajinka Svitolinová, která překvapivě vyřadila světovou jedničku a obhájkyni zlata z Londýna Američanku Williamsovou.

Ve tři hodiny ráno se do hry dostanou české beach volejbalistky Sluková s Hermannovou, které pokud chtějí postoupit do další fáze turnaje, musí porazit Argentinský pár Gallayová, Klugová.


Zveřejněno: 10.8.2016 | Témata: Letní olympijské hry

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa