18. duben 2024. Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.

Noční výsledky LOH, Hejnová s Rosolovou jsou v semifinále

facebook Rio 2016

Výsledky včerejší a dnešní noci.

Ve finále tyčky skončil těsně před stupni vítězů Český reprezentant Jan Kudlička výkonem 575 cm. Novým králem v Riu se stal domácí sportovec Thiago Braz, který výkonem 603 cm zvítězil v olympijském rekordu. Na druhém místě se umístil Francouz Lavillenie. Sedmý ve finále skočil další Čech Balner.

Ve finále žen na 400m uspěla Bahrajnská závodnice Millerová časem 49,44. Druhá byla Američanka Felixová a třetí místo obsadila Jamajčanka Jacksonová.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Řeckořímský král (130kg) Mijain López získal již třetí zlatou olympijskou medaili za sebou.

Zlatou olympijskou medaili obhájil v běhu na 800m Keňan David Rudisha, který doběhl do cíle v nejlepším letošním čase 1:42,15.

Zuzana Hejnová postoupila suverénně do semifinále běhu na 400m. Postup si zajistila také Denisa Rosolová, které k postupu pomohla diskvalifikace Jamajské běžkyně.

Petr Svoboda v běhu na 110m překážek byl diskvalifikován, do semifinále by se nakonec nedostal ani díky času.

Basketbalisté Brazílie končí na olympijském turnaji již ve skupině, v noci k tomu přispěla výhra Španělska nad Argentinou.

Boxerský mistr světa Rus Jevgenij Tiščenko potvrdil roli favorita a získal i olympijské zlato. V souboji do 91 kg zdolal Kazacha Levita.

Dráhová cyklistika omnium, vítězem se stal Ital Vivani, druhý byl Brit Cavedish a Dán Hansen bere bronz.

Zveřejněno: 16.8.2016 | Témata: Letní olympijské hry