ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

27. červenec 2024. Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.

Jiří Prskavec vyjel pro Českou republiku první medaili na OH

facebook Český olympijský tým

Český kajakář Jiří Prskavec vyjel pro Českou republiku bronzovou medaili ve vodním slalomu!

Česká republika má první medaili. Jiří Prskavec ve vodním slalomu skončil na třetím místě a může se radovat s bronzové medaile. Ke zlatu chyběl jen kousek, český kajakář zajel suverénně nejrychlejší finálovou jízdu a svým protivníkům by nadělil téměř dvě sekundy, zlato mu pokazil dotek na třinácté brance a nakonec je z toho třetí místo. I tak je to skvělá zpráva pro Českou republiku. Jako poslední jel slovenský kajakář, teprve devatenáctiletý Grigar, ale i přesto že projel trať čistě, skončil až na pátém místě. Závod tak ovládl Brit Joseph Clarke a na druhém místě skončil  Peter Kauzer se Slovinska.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Zveřejněno: 10.8.2016 | Témata: Letní olympijské hry