ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

27. červenec 2024. Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.

Jiří Prskavec je ve finále kajaku, König dojel v časovce na jedenáctém místě

facebook Český olympijský tým

Jiří Prskavec pojede po osmé hodině večer o první českou medaili na hrách. Leopold König a Jan Bárta obsadili v časovce jedenácté a patnácté místo.

Jiří Prskavec bez větších problémů postoupil do finále kajaku, o téměř dvě sekundy lepší čas měl jeho slovenský kolega Jakub Grigar. Finále závodu je dnes po osmé hodině večerní, dojde na souboj o medaile mezi Českou a Slovenskou republikou?

Cyklisté za sebou mají časovku. Leopold König, byl po projetí cílem nějakou dobu na prvním místě, ale poté se do závodu dostala skupina, ve které už byli favoriti závodu a ti postupně českého cyklistu odsunuli na konečné jedenácté místo. Jan Bárta skončil patnáctý. Časovku vyhrál Švýcar Cancellara, který si tak dal krásný dárek v podobě zlaté medaile, po tomto závodu se rozloučil s cyklistikou. Na druhém místě byl Dumoulin z Nizozemska a třetí skončil vítěz letošní Tour de France Britský cyklista Froome.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

V Brazílii se pro nepřízeň počasí nehraje ani tenisový turnaj, který byl opět odložen, jeho start je na plánu do půl deváté.

Česká plavkyně potvrdila, že se našim sportovců v bazénech Ria nedaří. Martina Moravčíková nepostoupila z rozplavby na 200 m prsa, ve které skončila na osmnácté příčce.

Zveřejněno: 10.8.2016 | Témata: Letní olympijské hry