ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

26. duben 2024. Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.

Jakub Holuša vyhrál svůj rozběh, Bolt i Gatlin bez problémů v semifinále

facebook Český olympijský tým

Nejzajímavější výsledky dnešního olympijského programu. Finále tyčky žen, se bude muset obejít bez české účasti.

Jakub Holuša vyhrál svůj rozběh a postoupil do semifinále. Zapsal si nejrychlejší rozběh a do cíle doběhl v čase 3:38,31. Druhý za ním byl Keňan Kwemoi.

Olympijský trojskok vyhrál favorit Christian Taylor, svým prvním skokem druhý skončil také Americký závodník Will Claye a na bronzovou medaili doskočil Tung Pin.

V disku žen si pro zlatou medaili dohodila Chorvatka Perkovičová, hodem dlouhým 69,21m.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Usaine Bolt jde bez problémů ze svého rozběhu do semifinále. Jamajčan doběhl do cíle jako první a bez větších potíží by měl proklouznout do finálového závodu na 200m. Hladce postoupil třeba také Boltův velký protivník Gatlin.

Pavel Kelemen ve svém oblíbeném keirinu nepostoupil do dalších jízd.

V jachtařské disciplíně Laser Radial obsadila česká reprezentantka Veronika Kozelská Fenclová konečné 12. místo.

Romana Maláčová a ani Jiřina Ptáčníková se do finále ženské tyčky bohužel neprobojovali.

Velmi zajímavý finiš měl plavecký závod na 10 km. Ve finiši spolu soupeřili Řek Janniotis a Nizozemec Ferry Weertman. Vypadalo to, že souboj vyhrál první jmenovaný, ale cílová fotografie odhalila, že Řecký plavec na první pokus minul cílovou desku a ze zlaté medaile se tak může radovat Nizozemský plavec.

Zveřejněno: 16.8.2016 | Témata: Letní olympijské hry