26. duben 2024. Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.

Hrubá ani Staněk se do finále neprobojovali, Spilkové se daří lépe než včera

facebook Český olympijský tým

Dnešní výsledky českých reprezentantů.

Kanoista Martin Fuksa dostal včera planou naději na start ve finále na 200m. Bohužel z toho nakonec bylo jen finále B, které talentovaný závodník vyhrál a obsadil tak konečné deváté místo.

No boje o medaile se nedostali čeští debl kanoisté Daniel Havel a Jan Štěrba. Na vině byla nevolnost Daniela Havla, která trvala zřejmě i při závodě, český pár na své soupeře nestačil a dojel poslední dvanáctý.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Michaela Hrubá si ve finále výšky na olympijském turnaji nezaskáče. Mladá talentovaná výškařka neskočila potřebných 194 cm a skončila na dělené osmnácté pozici.

Do finále her se neprobojoval také koulař Staněk, český reprezentant hodil svým třetím pokusem 19,64 cm a mezi nejlepší dvanáctku se neprobojoval.

Klára Spilková je dnes zatím průběžně na dělené sedmnácté pozici a dnešní den mladé české golfistce vychází lépe než včerejší.

Slovenský reprezentant Richard Varga je na průběžném prvním místě v mužském triatlonu. Závodníci nyní závodí na kole.

Zveřejněno: 18.8.2016 | Témata: Letní olympijské hry