19. duben 2024. Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.

Fuksa pojede další finále, Brazilci v házené končí

facebook Rio 2016

Průběžné výsledky dnešního dne.

Dnes začal atletický program desetibojařům. Adam Sebastian Helcelet je po dvou disciplínách na průběžném sedmnáctém místě, Jiří Sýkora je osmadvacátý.

Ve čtvrtfinále házenkářského turnaje mužů končí domácí reprezentace Brazílie. Brazilci podlehli favorizovaným Francouzům 27:34.

Klára Spilková se v golfovém turnaji drží na 24. místě po šesté jamce.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Do semifinále volejbalového turnaje postoupili volejbalisté Ruska, kteří zdolali tři, nula Kanadu.

Kanoista Martin Fuksa pojede na letošní olympiádě již své druhé finále. Dnes do něj postoupil ze semifinále na 200m, i když o postupu rozhodl až čas.

Debl kanoisté Daniel Havel a Jan Štěrba obsadili v semifinálovém závodě na jeden km čtvrtou příčku a do finále se tak nekvalifikovali. Zítra je čeká finále B.

Zveřejněno: 17.8.2016 | Témata: Letní olympijské hry