ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
Reklama

České tenistky jdou ve čtvrtfinále, podaří se jim dnes postoupit do semifinále?

facebook Český olympijský tým

Kvitová, Hradecká s Hlaváčkovou a Šafářová se Strýcovou jsou ve čtvrtfinále olympisjkého turnaje.

Petra Kvitová se dostala do čtvrtfinále olympijského turnaje v singlu žen. Včera porazila ruskou tenistku Makarovou dva jedna na sety a ve čtvrtfinále vyzve Ukrajinskou tenistku Svitolinovou, která senzačně vyřadila největší favoritku na zlatou medaili Američanku Serenu Williamsovou dva nula na sety. Kvitová se dnes utká s Ukrajinskou tenistkou dnes kolem dvanácté hodiny v noci.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

České páry Hradecká s Hlaváčkovou a Šafářová se Strýcovou postoupili do čtvrtfinále olympijského turnaje ve čtyřhře žen. Hradecká s Hlaváčkovou si poradili s čínským párem Peng/Zhang dva nula na sety. Lucie Šafářová s Barborou Strýcovou porazili Kanadský pár Bouchard/Dabrowski dva jedna na sety. Do semifinále by už měla být Lucie Šafářová zcela v pořádku, což se o včerejšku říct určitě nedalo, ale český pár i tak zvládl v těžkém zápase postoupit dál.

Dnes na 17:30 hodin je naplánováno utkání semifinále Šafářová/Strýcová proti Italkám a osmým nasazeným Erraniové/Vinciové. Duo Hradecká/Hlaváčková má zápas naplánován na 19:00 hodin a utkají se proti Ruskému páru Kasatkina/Kuzněcová.


Zveřejněno: 10.8.2016 | Témata: Letní olympijské hry

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa