ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

29. červenec 2021. Svátek slaví Marta, zítra Bořivoj.
Reklama

Sázkaři zatím vítězí nad bookmakery

MS v hokeji je tahounem sázkových kanceláří, sázkaři jsou však v soubojích s bookmakery zatím úspěšnější.

reklama

„Očekáváme, že po zápase s Lotyšskem se dostaneme v náběrech na 400 milionů korun,“ uvedl Václav Sochor z Tipsportu, jemuž patří mezi kurzovými sázkami v Česku první místo.

U konkurenční Fortuny je MS taktéž velkým tahounem, „Celkově za celý turnaj předpokládáme vklady na úrovni 550 milionů korun, což by odpovídalo náběrům na loňský šampionát. Teď aktuálně ale máme přibližně 230 milionů korun. Hodně bude záležet na výsledcích českého týmu,“ prozradil Petr Šrain z Fortuny.

Za padesát tisíc 1,5 milionu

Prozatimní nejvyšší výhru si odnáší sázkař, který vsadil přes internet u Fortuny kombinovaný tiket na výhru Česka nad Švédskem a Slovenska nad USA za 50tis Kč, a kurz 1 : 30,42 mu přinesl milion a půl!

Sázkaři jsou zatím velmi úspěšní. „Na výhrách českých hokejistů nad Švédskem jsme vyplatili jen za tento zápas 20 milionů korun. “ popisuje Sochor z Tipsportu.

Jedinečné BONUSY za registraci

Sázkové kanceláře jen kvůli MS v hokeji rozdávají zadarmo peníze, je tak prakticky možné provést sázky bez rizika. Sázková kancelář Tipsport rozdává všem nově registrovaným 500 Kč zdarma, konkurenční Fortuna pak za vsazených dvě stě korun přidá na účet rovnou 1000 Kč. Zvažujete-li zkusit štěstěnu, doporučujeme neprohloupit a registrovat se ještě dnes! Obdobné akce se minimálně rok nebudou opakovat.
Více informace o akcích máme rozepsané zde <<

Tipsport - registrace s bonusem ZDE

Fortuna - registrace s bonusy ZDE

reklama

Zveřejněno: 16.5.2019 | Témata: mistrovství světa, MS hokej 2019 Slovensko, IIHF 2019

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa