ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
Reklama

Kde si vsadit na MS v hokeji 2024 - bonusy zdarma

Šampionát MS v ledním hokeji 2024 tradičně patří mezi nejzaímavější události na sázení. Sázakové kanceláře se tak předhánějí jaké bonusy nabídnou novým sázajícím. Kdo letos nabízí největší bonus zdarma na sázky?

reklama

Vsaďte si zdarma na MS v hokeji 2024 díky neopakovatelným vstupním bonusům od českých sázkových kanceláří. Přinášíme vám přehled těch nejzajímavějších bonusů na vsazení:

1. Fortuna = až 900 Kč
Vsaď si za 600 Kč bez rizika a získej násobek nazpátek!
Dalších 300 Kč získáš za dokončení registrace k online sázení. Dokončení registrace zvládneš plně online během několika minut. Tak na co čekáš? Zaregistruj se, vsaď si a poznáš, že Fortuna ti přeje.

Vyzvedni bonus na Fortunu ZDE

2. Tipsport = 500 Kč + Tipovačka o miliony, soutěže o vstupenky a o luxusní BMW

Získej 500 Kč okamžitě zdarma. Hned po dokončení registrace od nás dostaneš pětistovku zdarma na první sázky. Každý den můžeš navíc hrát o lístky na hokejový svátek i miliony na sázení. A k tomu turnajovou Tipovačku a Fantasy ligu! Staň se zdarma reprezentačním trenérem, poskládej tým snů a ovládni žebříček MS v jediné hokejové Fantasy u nás! Ve hře jsou ceny za 3 mega. A k tomu navíc luxusní BMW!

Vyzvedni bonus na Tipsport ZDE

Sazka bet = 500 Kč
Bonus 500 Kč se ti připíše po dokončení plné registrace na herním portálu Sazka.cz.
1. Ověřená e-mailová adresa – Na zadaný email jsme poslali ověřovací odkaz, abychom si byli jisti, že jsi to ty. Stačí na něj kliknout ve tvé mailové schránce.
2. Ověřená platební metoda – Pokud vložíš peníze na herní portál Sazka.cz online z účtu nebo platební kartou, tak dojde k ověření platební metody.
3. Ověřené osobní údaje – Ze zákona jsme povinni ověřit tvou totožnost.

Vyzvedni bonus na Sazka bet ZDE

Synottip = 150 Kč + 150 Kč
Za registraci a následné oveření identity obdržíš 150,- a dalších 150,- získáš za doplnění bankovního účtu. Po dokončení máš tedy na účtu 300,-, které využiješ rovnou do hry. Nezapomeň, že registraci zvládneš celou ONLINE!

Vyzvedni bonus na Synottip ZDE

Chance = 200 Kč
Zaregistrujte se a získejte 200 Kč zdarma, které můžete využít na první sázky u Chance. Navíc na vás čeká i vstupní bonus až 2 000 Kč. *Pro získání maximálního vstupního bonusu 2 000 Kč je potřeba provést sázky v hodnotě 7násobku součtu prvního vkladu a hodnoty bonusu (tj. 28 000 Kč).

Vyzvedni bonus na Chanci ZDE

reklama

Zveřejněno: 8.5.2024 | Témata: mistrovství světa, MS hokej 2024

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa