ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

19. duben 2024. Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Reklama

Mašek novou posilou Bohemians, Nešpor opouští Spartu

facebook Masek

Velký talent českého fotbalu se vrací do české ligy. Nešpor opět zvolil polskou ligu.

Měl to být velký talent českého fotbalu, očekávání však zatím nepotvrdil. Tak se ofenzivní záložník Dominik Mašek stěhuje zpět do české fotbalové ligy, kde se upsal Bohemians 1905. Bývalý mládežnický reprezentant odešel do německého Hamburku v mladém věku, v klubu se do áčka i vinou zranění prosadit nedokázal, tak se rozhodl zkusit štěstí v nizozemském Cambuuru. Bohužel i v tomto klubu provázela mladého záložníka smůla, opět se zranil a stihl za holandský klub odehrát pouze dva zápasy. Když jeho tým sestoupil z nejvyšší soutěže, rozhodl se odchovanec Příbrami pro přestup do české ligy. Zájem údajně měla i pražská Slavia, Bohemians však byli konkrétnější a tak se jedenadvacetiletý fotbalista rozhodl obléknout dres s klokanem.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Útočník Sparty Martin Nešpor přestupuje do polského Lubinu. Martin v minulé sezoně zazářil v dresu Gliwic, ve Spartě se však přes velkou konkurenci na hřiště opět nedostával a tak zvolil se svým agentem přestup do zahraničí. Ve hře byl také dánský Aalborg, ale bývalý útočník Bohemians se rozhodl pro Lubin, kde bude působit s dalším českým útočníkem Michalem Papadopulosem.


Zveřejněno: 24.8.2016 | Témata: První fotbalová liga, fotbal

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa