ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

20. březen 2023. Svátek slaví Světlana, zítra Radek.
Reklama

Brno dnes v moravském derby přivítá Slovácko

facebook brněnský deník

Velmi pikantní souboj je připraven na sobotu. Překvapivě se jedná o jediný sobotní duel pátého kola české nejvyšší soutěže. Zbylé zápasy jsou na programu v neděli.

Brno -:- Slovácko

Branky:

 Brno:

 Slovácko:

 Pikantní souboj čeká v moravském derby týmy Brna a Slovácka. Trenér Svatopluk Habanec se tak poprvé postaví proti svému bývalému klubu. Domácí trenér, který si do svého realizačního týmu vzal i bývalého kanonýra Slovácka Libora Doška zatím se svým klubem úplně spokojený být nemůže, byť jeho tým v nové sezoně ještě neprohrál, má na svém kontě „pouze“ tři body, za tři remízy. Habanec sliboval fanouškům v Brně, že s klubem bude chtít hrát pohledný a útočný fotbal, který by měli ocenit právě fanoušci. Zatím však zůstává za očekáváním, jeho svěřenci dokázali ve třech zápasech vstřelit pouze jednu branku, inkasovali také pouze jednu a po třech kolech mají tak skóre 1:1. To staronový trenér Slovácka zvládl vstup do ligy i s hodně mladým týmem. Stanislav Levý může být zatím se svými hráči spokojen. Mladý tým hraje atraktivní útočný fotbal, o čemž svědčí i skóre Slováckého celku, které činí po čtyřech kolech osm vstřelených a sedm inkasovaných branek. Nejlepším střelcem týmu je se třemi brankami Jaroslav Diviš, který tak převzal žezlo právě po odchodivším Liboru Doškovi.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE


Zveřejněno: 27.8.2016 | Témata: První fotbalová liga, fotbal

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa