18. duben 2024. Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.

Williamsová získala 22. grandslamový titul v kariéře

facebook Wimbledon

Američanka Serena Williamsová získala svůj 22. grandslamový titul v kariéře, když dnes ve velké bitvě udolala Německou tenistku Angelique Kerberovou dva nula na sety.

Světová jednička Serena Williams získala 22. grandslamový titul. V dnešním finále v All England Clubu přehrála čtvrtou nasazenou Angelique Kerberovou ve dvou setech. Byla to bitva se zdárným koncem pro Američanku. Souboj na centr kurtu trval něco málo pod hodinu a půl, diváci se rozhodně nenudili.

První set byl opravdu skvělá podívaná, bylo to vyrovnané a rozhodovali detaily. Obě hráčky si drželi svá podání až do stavu 6:5 pro Američanku a na podání šla Němka. Bohužel, za nejnevhodnějšího stavu prohrála své podání a přišla tak o šanci hrát tiebreak. První set tak skončil vítězstvím 7:5 pro Serenu Williams.

O druhém setu rozhodl také jeden brejk. Ten se přihodil za stavu 4:3 pro Williamsovou a hned první Američanka využila. V deváté hře si bez problémů svůj servis pohlídala a mohla tak slavit 22. titul v kariéře, čímž vyrovnala rekord Steffi Grafové.

POZOR: 150 Kč na první sázky zdarma pro každého. Můžete jen vyhrát. Více informací ➡ ZDE