ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

27. červenec 2024. Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.

Murray zlomil Berdycha tři nula na sety

facebook Wimbledon

Český tenista Tomáš Berdych si v Londýně finále nezahraje. Podlehl Britu Murraymu lehce tři nula na sety.

Tomáš Berdych si Wimbledonské finále nezahraje. Do něj postoupil „domácí“ Brit Andy Murray. Berdych začal utkání s druhým nasazeným tenistou vyrovnaně. Jenže Brit skvěle podával a Tomáš dělal až spoustu chyb na to, aby se s ním mohl v koncovce rovnat. Ve druhém setu to bylo o poznání lepší, hrál se vyrovnaný tenis a český tenista si vybojoval dokonce možnost na několik brejkbolů, ale ani jeden se mu nepodařilo využít. Třetí set již byl v úplné režii britského tenisty, který si za necelé dvě hodiny pohodlně dokráčel do finále.

Finále je v All England Clubu naplánováno na 15:00 hodin odpoledne a Murray se v něm střetne s Kanadským tenistou Raonicem.

Berdych – Murray 0:3 – 3:6, 3:6, 3:6