ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

19. duben 2024. Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.

Raonic porazil Federera a je prvním mužským finalistou

facebook Wimbledon

Historický postup do finále dnes předvedl Kanadský tenista Milos Raonic, když v nádherném a vyrovnaném zápase porazil Švýcara Federera 3:2 na sety.

Milos Raonic je prvním Kanadským tenistou, který si zahraje finále nejsledovanějšího tenisového turnaje Wimbledonu. V semifinále porazil jako nasazená šestka Švýcarského tenistu Rogera Federera. Nasazený hráč číslo tři dokonce nad svým kanadským protivníkem po prvním prohraném setu další dva získal a vedl tak dva jedna na sety. Rozhodující třetí set se mu ale získat nepodařilo, a když čtvrtou hru získal Raonic poměrem 7:5, šlo se do té rozhodující. Tu Kanaďan vyhrál stejně jako první set 6:3 a mohl tak na kurtech v All England Clubu slavit historický postup do finále.

Raonic – Federer 3:2 – 6:3, 6:7 (3:7), 4:6, 7:5, 6:3

Finále v ženské čtyřhře už zná své obsazení. Střetnou se v něm sestry Williamsovi proti pátému nasazenému páru Babos, Shvedova. Do finále se tak neprobojuje česká hráčka Karolína Plíšková s Němkou Georgesovou, kdy v dnešním semifinále podlehly sestrám Williamsovým nula dva na sety.

POZOR: 150 Kč na první sázky zdarma pro každého. Můžete jen vyhrát. Více informací ➡ ZDE

Babos, Shvedova – Atawo, Spears 2:0 – 6:4, 6:2

S.Williams, V. Williams – Georges, Plíšková 2:0 – 7:6 (7:3), 6:4