ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

23. duben 2024. Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.

Kvitová i Djokovič na prahu vypadnutí

facebook Wimbledon

Dnes v Londýně neprší a na programu je tak hodně zajímavých zápasů, nejvíce nás zajímá jak svůj rozehraný zápas zvládne Petra Kvitová a také Novak Djokovič, který prohrává s Američanem Querreym již dva nula na sety.

Dnes nám v Londýně zatím neprší, zápasy již byly rozehrány. Wimbledon skončil pro Slovenského tenistu Lukáše Lacka, který prohrál s Chorvatem Čiličem za dvě hodiny tři nula na sety. Velké překvapení se dnes rýsuje v All England Clubu, světová jednička a momentálně zřejmě nejlepší tenista planety Novak Djokovič prohrává v rozehraném zápase s Američanem Querreym nula dva na sety, kdy ve druhém setu dostal dokonce 1:6. Dohrávka zápasu je v plánu právě v těchto okamžicích.

Z žen nemá dobře rozehrané utkání také Petra Kvitová, která prohrává s Ruskou Makarovou nula jedna na sety, kdy první set prohrála 5:7. Dohrávka zápasu Kvitové je na programu v 13:30 hodin. Svůj dnešní zápas již rozehrála Lucie Šafářová, která hraje s možná největším překvapením turnaje Slovenkou Čepelovou. Zatím jsou odehrány dva gamy a české tenistce se hned na začátku povedl brejk a vede tak dva nula. Na kurty by se dnes měla dostat ještě další česká zástupkyně Kateřina Siniaková, její zápas s Polkou Radwaňskou je na programu okolo 16 hodiny odpoledne.

POZOR: 150 Kč na první sázky zdarma pro každého. Můžete jen vyhrát. Více informací ➡ ZDE

Čilič – Lacko 3:0 - 6:3, 6:3, 6:4