ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

19. duben 2024. Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.

Berdych, Veselý i Kvitová ve druhém kole

facebook Wimbledon

Včera se do druhého kola Wimbledonu dostali všichni tři čeští tenisté, kteří zasháli do svých zápasů.

Ve včerejších zápasech Wimbledonu, se českým tenistům dařilo. Své dobře rozehrané zápasy ze středy dotáhli do zdárného konce Tomáš Berdych i Jiří Veselý. I když měl Tomáš s Chorvatem ve čtvrtém setu vcelku problémy, nakonec set zvládl v tiebreaku a dotáhl zápas, který měl rozehrán už ze středy do vítězného konce. Jeho kolega z Davis cupu, na tom byl podobně, třetí set s Holanďanem Sijslingem musel rozhodovat tiebreak, ale pro českého tenistu byl vítězný a tak se Jiří Veselý může ve druhém kole těšit na osmého nasazeného tenistu Dominika Thiema z Rakouska. Tomáš Berdych se ve druhém kole utká s německým tenistou Beckerem.

Z žen se na kurt dostala Petra Kvitová a svůj úvodní zápas v All England Clubu zvládla na výbornou, Rumunku Cirsteaovou porazila dva nula na sety. Kvitová se ve druhém kole utká s lepší hráčkou ze souboje Makarova vs. Larsson. V prvním kole naopak končí Slovenka Rybáriková, který ve dvou setech podlehla favorizované Kanaďance Bouchardové.

POZOR: 150 Kč na první sázky zdarma pro každého. Můžete jen vyhrát. Více informací ➡ ZDE

Rozehraný zápas má ze včerejška česká tenistka Barbora Strýcová, která hraje s Estonkou Kontaveit. Zápas je teprve na začátku a obě hráčky si drží své podání. Utkání začne za stavu 2:3 z pohledu české hráčky, která podává na vyrovnání gemu za stavu 40:15.

Dodig – Berdych 6-7 (5:7), 7:5, 1:6, 6:7 (2:7)

Veselý – Sijsling 6:2, 6:4, 7:6 (9:7)

Kvitová – Cirstea 6:0, 6:4

Bouchard – Rybáriková 6:3, 6:4