ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

1. říjen 2022. Svátek slaví Igor, zítra Olívie a Oliver.
Reklama

První utkání Česko vs. Švédsko online, hokej živě

První utkání zahájí reprezentace České republiku proti obhájcům titulu Švédsku, kteří letos účtočí na zlatý hattrick. Zápas Česko Švédsko můžete sledovat online živě od 20:15 hod., a to nejen na ČT sport, ale také zdarma po registraci na Tipsport TV (při registraci navíc získáte bonus k MS, a to 500 Kč zdarma na vaše první sázky!).

reklama

A v jakém složení nastoupí Češi na led? „Nechtěl jsem říkat zapsaná jména veřejně, dokud to od nás hráči neslyšeli na poradě. Nemá smysl zvyšovat jejich nervozitu," tvrdil český kouč. 

Už z tréninku lze ale vyčíst ustálenou podobu tří obranných dvojic: Hronek s Kolářem, Gudas se Skleničkou a Rutta s Moravčíkem. K nim byl večer zapsán ještě Musil. Pohromadě zůstávají i útoky hráčů NHL ve složení Voráček, Simon, Frolík a Jaškin, Chytil, Palát. Ve třetí lajně pak platí spojení Vrány a Jana Kováře. Vedle nich se zapsání z útočníků dočkali Řepík i David Kubalík. „Budeme hrát na tři útoky a trochu improvizovat," připustil kouč.

„Nepředpokládám, že by soupeř měnil systém, musíme dodržet disciplínu a nenechat Švédy hrát. Budou možná ještě trochu agresivnější před brankou, na to se snažíme připravit," řekl trenér

reklama

Zveřejněno: 10.5.2019 | Témata: mistrovství světa, MS hokej 2019 Slovensko, IIHF 2019

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa