ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

18. srpen 2022. Svátek slaví Helena, zítra Ludvík.
Reklama

Program na Zimní Olympijské hry 2022 ZOH

Český olympijský tým, Petr Slavík

Přinášíme program na letošní Olympiádu 2022 v čínském Pekingu. Podívejte se na přehled soutěží s jednotlivými daty.

reklama
Akrobatické lyžování
3.2. 11:00 - 13:30 jízda v boulích - kvalifikace - muži i ženy
5.2. 11:00 - 13:55 jízda v boulích - kvalifikace, finále - muži
6.2. 11:00 - 13:55 jízda v boulích - kvalifikace, finále - ženy
7.2. 2:30 - 8:45 big air - kvalifikace - muži i ženy
8.2. 3:00 - 4:00 big air - finálová kola - ženy
9.2. 4:00 - 5:00 big air - finálová kola - muži
10.2. 12:00 - 13:15 akrobatické skoky - finále - smíšené týmy
13.2. 3:00 - 5:00 slopestyle - kvalifikace - ženy
13.2. 12:00 - 13:15 akrobatické skoky - kvalifikace - ženy
14.2. 2:30 - 7:30 slopestyle - finálové jízdy - ženyslopestyle - kvalifikace - muži
14.2. 12:00 - 13:15 akrobatické skoky - finále - ženy
15.2. 2:30 - 3:20 slopestyle - finálové jízdy - muži
15.2. 12:00 - 13:15 akrobatické skoky - kvalifikace - muži
16.2. 12:00 - 13:15 akrobatické skoky - finále - muži
17.2. 2:30 - 7:10 U-rampa - kvalifikace - muži i ženy
17.2. 7:00 - 9:00 skikros - ženy
18.2. 2:30 - 3:50 U-rampa - finálové jízdy - ženy
18.2. 7:45 - 9:30 skikros - muži
19.2. 2:30 - 3:50 U-rampa - finálové jízdy - muži
Alpské lyžování
6.2. 4:00 - 6:20 sjezd muži
7.2. 3:15 - 8:40 obří slalom - jízda 1 a 2 - ženy
8.2. 4:00 - 6:15 superobří slalom - muži
9.2. 3:15 - 9:00 slalom - jízda 1 a 2 - ženy
10.2. 3:30 - 5:45 superkombinace - sjezd a slalom - muži
11.2. 4:00 - 6:00 superobří slalom - ženy
13.2. 3:15 - 8:50 obří slalom - jízda 1 a 2 - muži
13.2. 3:15 - 9:00 slalom - jízda 1 a 2 - muži
15.2. 4:00 - 6:00 sjezd ženy
17.2. 3:30 - 8:20 superkombinace - sjezd a slalom - ženy
19.2. 4:00 - 6:00 soutěž družstev
Běžecké lyžování
5.2. 8:45 - 9:35 skiatlon - ženy
6.2. 8:00 - 9:35 skiatlon - muži
8.2. 9:00 - 13:15 sprint muži i ženy
10.2. 8:00 - 9:30 běh na 10 km volně - ženy
11.2. 8:00 - 9:35 běh na 15 km volně - muži
12.2. 8:30 - 9:45 štafeta 4x5 km - ženy
13.2. 8:00 - 9:40 štafeta 4x10 km - muži
16.2. 10:00 - 13:00 týmový sprint - muži i ženy
19.2. 7:00 - 9:45 hromadný start 50 km - muži
20.2. 7:30 - 9:30 hromadný start 30 km - ženy
Biatlon
5.2. 10:00 - 11:15 štafeta 4x6 km - smíšená štafeta
7.2. 10:00 - 11:40 vystrvalostní závod 15 km - ženy
8.2. 9:30 - 11:15 vytrvalostní závod 20 km - muži
11.2. 10:00 - 11:10 sprint 7,5 km - ženy
12.2. 10:00 - 11:15 sprint 10 km - muži
13.2. 10:00 - 12:30 stíhací závod 10 km ženy, 12,5 km muži
15.2. 10:00 - 11:15 štafeta 4x7,5km - muži
16.2. 8:45 - 10:00 štafeta 4x6 km - ženy
18.2. 10:00 - 10:45 hromadný start 15 km - muži
19.2. 10:00 - 10:45 hromadný start 12,5 km - ženy
Boby
13.2. 2:30 - 4:45 monobob - ženy
14.2. 2:30 - 4:50 monobob - ženy
14.2. 13:00 - 15:45 dvojbob - muži
15.2. 13:15 - 14:50 dvojbob - muži
18.2. 13:00 - 15:15 dvojbob - ženy
19.2. 2:30 - 15:15 čtyřbob - mužidvojbob - ženy
20.2. 2:30 - 3:30 čtyřbob - muži
Curling
2.2. 13:00 - 15:00 1. kolo - smíšené týmy
3.2. 2:00 - 15:00 2. kolo, 3. kolo, 4. kolo - smíšené týmy
4.2. 1:35 - 8:30 5. kolo, 6. kolo - smíšené týmy
5.2. 2:00 - 15:00 7. kolo, 8. kolo, 9. kolo - smíšené týmy
6.2. 2:00 - 15:00 10. kolo, 11. kolo, 12. kolo - smíšené týmy
7.2. 2:00 - 15:00 13. kolo, semifinále - smíšené týmy
8.2. 7:00 - 15:00 zápas o bronz, finále - smíšené týmy
9.2. 13:00 - 16:00 1. kolo - muži
10.2. 2:00 - 16:00 1. a 2. kolo - ženy2. kolo - muži
11.2. 2:00 - 16:00 3. a 4. kolo - muži3. kolo - ženy
12.2. 2:00 - 16:00 5. kolo - muži4. a 5. kolo - ženy
13.2. 2:00 - 16:00 6. a 7. kolo - muži6. kolo - ženy
14.2. 2:00 - 16:00 8. kolo - muži7. a 8. kolo - ženy
15.2. 2:00 - 16:00 9. a 10. kolo - muži9. kolo - ženy
16.2. 2:00 - 16:00 11. kolo - muži10. a 11. kolo - ženy
17.2. 2:00 - 15:00 12. kolo a semifinále - muži12. kolo - ženy
18.2. 7:00 - 15:00 zápas o bronz - mužisemifinále - ženy
19.2. 7:00 - 16:00 finále - mužizápas o bronz - ženy
20.2. 2:00 - 5:00 finále - ženy
Krasobruslení
4.2. 4:00 - 9:00 týmová soutěž
6.2. 3:30 - 6:45 týmová soutěž
7.2. 3:30 - 6:15 týmová soutěž
8.2. 3:30 - 8:30 jednotlivci - muži
10.2. 3:30 - 7:30 jednotlivci - muži
12.2. 12:00 - 16:30 taneční páry
14.2. 9:30 - 6:30 taneční páry
15.2. 12:00 - 16:30 jednotlivci - ženy
17.2. 12:00 - 16:00 jednotlivci - ženy
18.2. 12:30 - 15:45 sportovní dvojice
19.2. 13:00 - 16:00 sportovní dvojice
20.2. 6:00 - 8:30 exibiční gala
Lední hokej
4.2. - 15.2. zápasy ve skupině
 
 
  čtvrtfinále - ženy
12.2. 5:00 - 12:00 čtvrtfinále - ženy
14.2. 5:00 - 16:30 semifinále - ženy
15.2. 5:00 - 16:30 baráž o play off - muži
16.2. 5:00 - 16:30 čtvrtfinále - mužizápas o bronz - ženy
17.2. 5:00 - 7:30 finále - ženy
18.2. 5:00 - 16:30 semifinále - muži
19.2. 14:00 - 16:30 zápas o bronz - muži
20.2. 5:00 - 7:30 finále - muži
Rychlobruslení
5.2. 9:30 - 10:50 3000 m - ženy
6.2. 9:30 - 11:15 5000 m - muži
7.2. 9:30 - 10:50 1500 m - ženy
8.2. 11:30 - 12:30 1500 m - muži
10.2. 13:00 - 14:15 5000 m - ženy
11.2. 9:00 - 10:55 10 000 m - muži
12.2. 9:00 - 10:30 stíhací závod žen - čtvrtfinále500 m - muži
13.2. 14:00 - 15:30 stíhací závod mužů - čtvrtfinále500 m - ženy
15.2. 7:30 - 10:00 stíhací závod žen - semifinále a finálestíhací závod mužů - semifinále a finále
17.2. 9:30 - 10:40 1000 m - ženy
18.2. 9:30 - 10:40 1000 m - muži
19.2. 8:00 - 10:15 hromadný start mužů - semifinále a finálehromadný start žen - semifinále a finále
Severská kombinace
9.2. 8:00 - 12:30 individuální střední můstek/10 km
15.2. 8:00 - 12:35 individuální velký můstek/10 km
17.2. 8:00 - 13:00 družstva
Saně
5.2. 12:10 - 15:00 jednotlivci muži - jízda 1 a 2
6.2. 12:30 - 15:00 jednotlivci muži - jízda 3 a 4
7.2. 12:50 - 15:40 jednotlivci ženy - jízda 1 a 2
8.2. 12:50 - 15:20 jednotlivci ženy - jízda 3 a 4
9.2. 13:20 - 15:15 dvojice - jízda 1 a 2
10.2. 14:30 - 15:40 družstva
Short track
5.2. 12:00 - 14:30 ženy 500 m - rozjížďkymuži 1000 m - rozjížďkysmíšená štafeta - čtvrtfinále, semifinále, finále
7.2. 12:30 - 14:00 ženy 500 m - čtvrtfinále, semifinále, finálemuži 1000 m - čtvrtfinále, semifinále, finále
9.2. 12:00 - 14:30 ženy 1000 m - rozjížďkymuži 1500 m - čtvrtfinále, semifinále, fináleštafeta žen 3000 m - semifinále
11.2. 12:00 - 13:50 ženy 1000 m - čtvrtfinále, semifinále, finálemuži 500 m - rozjížďkyštafeta mužů 5000 m - semifinále
13.2. 12:00 - 13:20 muži 500 m - čtvrtfinále, semifinále, fináleštafeta žen 3000 m - finále
16.2. 12:30 - 14:30 ženy 1500 m - čtvrtfinále, semifinále, fináleštafeta mužů 5000 m - finále
Skeleton
10.2. 2:30 - 5:00 1. a 2. jízda - muži
11.2. 2:30 - 15:40 3. a 4. jízda - muži1. a 2. jízda - ženy
12.2. 13:20 - 15:40 3. a 4. jízda - ženy
Skoky na lyžích
5.2. 6:15 - 13:00 střední můstek - muži i ženy
6.2. 11:00 - 13:30 střední můstek - muži
7.2. 11:30 - 14:30 smíšené týmy
11.2. 10:45 - 13:00 obří můstek - muži
12.2. 11:00 - 13:30 obří můstek - muži
14.2. 11:10 - 13:45 družstva muži
Snowboarding
5.2. 3:45 - 5:45 slopestyle - kvalifikace ženy
6.2. 2:30 - 7:30 slopestyle - kvalifikace muži, finále ženy
7.2. 5:00 - 6:20 slopestyle - finále muži
8.2. 3:40 - 11:30 paralelní obří slalom - muži i ženy
9.2. 2:30 - 7:10 U-rampa - kvalifikace muži i ženy
9.2. 4:00 - 9:30 snowboardcross - ženy
10.2. 2:30 - 3:50 U-rampa - finále ženy
10.2. 4:15 - 9:30 snowboardcross - muži
11.2. 2:30 - 3:50 U-rampa - finále muži
12.2. 3:00 - 5:00 snowboardcross - smíšené týmy
14.2. 2:30 - 8:45 big air - kvalifikace muži i ženy
15.2. 2:30 - 7:30 big air - finále muži i ženy

Zveřejněno: 3.2.2022 | Témata: zoh 2022, zimní olympijské hry 2022, olympiáda 2022

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa