ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
Reklama

MS v ledním hokeji 2024

IIHF

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 hostí Česká republika, a to ve městech Praha a Ostrava, od 10. do 26. května 2024. Toto mistrovství je 87. ročníkem této prestižní sportovní události a účastní se ho špičkové hokejové národy z celého světa.

reklama

Celkem se turnaje účastní 16 týmů rozdělených do dvou skupin. Zápasy skupiny A se odehrávají v Praze, zatímco zápasy skupiny B v Ostravě. Mezi významné týmy patří Kanada, která nedávno získala svůj 28. titul po vítězství nad Německem, a USA, které mají historicky 13 medailových umístění, včetně jedné zlaté.

Rozpis a klíčová utkání:
Během dvoutýdenního turnaje se odehraje řada napínavých zápasů. Například Velká Británie zahájí svou kampaň proti Kanadě 11. května v Praze, což bude náročný start proti obhájcům titulu. Rozpis zahrnuje několik důležitých her, které mohou rozhodnout o postupu týmů do čtvrtfinále a dále.

Místa konání:
Hlavními místy konání jsou Ostravar Aréna a Pražská aréna, obě jsou vybaveny pro velké počty diváků a zajišťují živou atmosféru pro fanoušky.

Další podrobnosti:
Turnaj nejen představuje současné hokejové talenty, ale také ovlivňuje budoucí mezinárodní postavení týmů, jelikož výkony týmů mají vliv na jejich umístění v divizích pro příští ročník šampionátu.

Toto mistrovství je významnou událostí v mezinárodním hokejovém kalendáři, která přitahuje fanoušky z celého světa a ukazuje stále rostoucí mezinárodní popularitu a konkurenční ducha tohoto sportu. Pro detailnější informace a aktualizace můžete navštívit oficiální stránky IIHF a související zdroje.

reklama

Zveřejněno: 8.5.2024 | Témata: mistrovství světa, MS hokej 2024

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa