ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
Reklama

Bob a Bobek jsou zpět!

IIHF

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024, které se koná v České republice, se může opět pochlubit maskoty Bobem a Bobkem.

reklama

Tito dva králíci, oblíbené postavy z českého animovaného seriálu, který poprvé vysílala československá televize v roce 1979, si získali srdce fanoušků již během šampionátu v roce 2015. V roce 2024 se vracejí, aby opět rozveselili diváky, tentokrát s čísly 20 a 24 na dresu, symbolizující rok konání šampionátu​.

Bob a Bobek nejenže budou zábavným prvkem během zápasů, ale také budou k dispozici jako suvenýry. Organizační tým dal velký důraz na to, aby maskoti odpovídali duchu hokeje i české kultury. Pro rok 2024 oblékli nové modré dresy namísto předchozích červených, aby zdůraznili, že reprezentují celý šampionát, nikoli konkrétní tým.

Bob a Bobek jsou významným prvkem Mistrovství světa a jejich přítomnost je klíčová pro atmosféru na stadionech i v fanouškovských zónách, kde jsou plánovány různé akce, včetně živých vystoupení a promítání zápasů na velkoplošných obrazovkách​. Celkově jejich přítomnost obohacuje zážitek ze sledování špičkového hokeje a podporuje veselou atmosféru po celou dobu trvání turnaje.

reklama

Zveřejněno: 8.5.2024 | Témata: mistrovství světa, MS hokej 2024

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa