ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
Reklama

Nova chystá druhou řadu show Tvoje tvář má známý hlas

Nova press

Televize Nova zahájila přípravy druhé řady populární zábavné show Tvoje tvář má známý hlas.

reklama

„Úspěch pořadu Tvoje tvář má známý hlas je fenomenální. Celý tým, který stojí za touto show, odvádí obrovský kus práce a patří jim velké poděkování. Stejně tak patří poděkování divákům, kteří každou sobotu usedají k televizním obrazovkám a zázračné proměny si užívají společně s námi. Nyní jsme zahájili přípravy druhé řady a věřím, že na obrovský divácký úspěch navážeme,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.

Zatím nejsledovanější epizodou této show se stal pátý díl odvysílaný v sobotu 23. dubna, který k televizním obrazovkám přilákal 54,84 % diváků u obrazovek v cílové skupině 15-54. V širší cílové skupině 4+ pak úspěšná show přitáhla skoro 2 miliony diváků.

Tvoje tvář má známý hlas je celosvětově úspěšná show známá pod názvem Your Face Sounds Familiar. Na Nově odstartovala v sobotu 26. března. Pořad uvedly s úspěchem desítky zemí po celém světě, nyní se k úspěšnému tažení připojila i Česká republika.

zdroj: Nova


Zveřejněno: 27.4.2016 |

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Andrea

v 2 dilu by sem rada videla treba Adama Krause ml.brachu Davida Krause nebo taky Janu StrykovouOdpovědět · 6. červen 2016 21:30

reklama
Další videa