ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
Reklama

Štěpánek vyzve Simona, na Rosola čeká Murray. Do hry vstoupí i čtyři české tenistky

facebook Radek Štěpánek

US Open pokračuje druhým hracím dnem. 

Dnes rozehrají své první zápasy na letošním US Open další čeští tenisté. Jako první se na kurty dostane Denisa Allertová, kterou čeká jednatřicátá hráčka světa Ana Ivanovič. V pět hodin by se měla na kurtech v New Yorku objevit také Lucie Šafářová, která vyzve Australanku Gavrilova. Česká hráčka má s dvaadvacetiletou soupeřkou vyrovnanou vzájemnou bilanci. Obě si ve vzájemných duelech připsaly po jedné výhře.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Na sedm hodin večer je naplánován zápas Kateřiny Siniakové, kterou vyzve Kanaďanka Bouchard. Obě hráčky čeká na okruhu ve vzájemném zápase premiéra. Na půl jedenáctou večer je na programu zápas desáté nasazené hráčky Karolíny Plíškové, která se utká s teprve sedmnáctiletou Američankou Kenin, která se na turnaj dostala díky divoké kartě.

V jednu hodinu ráno se na kurty podívá také domácí světová jednička Serena Williams. V prvním kole se utká s Ruskou Makarovou.

V deset hodin večer čeká v mužské části turnaje zápas čerstvého medailistu z Ria Radka Štěpánka. Štěpánek se kvalifikoval do hlavní fáze turnaje, kde v prvním kole narazí na Francouze Simona. V půl třetí ráno čeká souboj Lukáše Rosola s Britem Murrayem. Dva nesmiřitelní rivalové si určitě mají co oplácet z posledního vzájemného duelu.


Zveřejněno: 30.8.2016 | Témata: Grand Slam, ATP, WTA, US Open

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa