ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

27. červenec 2024. Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.

Do finále US Open postoupil Djokovič a Wawrinka

novakdjokovic.com

Semifinále mužské dvouhry vyhráli světová jednička Novak Djokovič a třetí hráč světa Švýcar Wawrinka.

Do finále mužské dvouhry na americkém US Open postoupili světová jednička Novak Djokovič, který vyzve světovou trojku Švýcara  Wawrinku. Djokovič včera porazil francouzského tenistu Monfilse, která v prvním setu prohrával dokonce už pět nula na gemy a hrozil mu pověstný kanár. Nakonec se i po taktické stránce, kdy předstíral, že jej zápas přestal zajímat, dostal až do stavu 3:5 a v tom světová jednička rozhodla o získání první sady pro sebe.  Druhý set získal Srb za necelých třicet minut poměrem 6:2. Ve třetím setu zabojoval francouzský tenista a získal jej poměrem 6:3. Ale v tom čtvrtém už zase excelovala světová jednička a za necelých padesát minut jej dotáhla do vítězného konce poměrem 6:2.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Ve druhém semifinále proti sobě nastoupili Wawrinka a Nishikori. Před zápasem byla vzájemná bilance obou tenistů téměř vyrovnaná, mírný náskok měl Švýcar, který z pěti zápasů proti Japoncovi vyhrál tři. Po dnešku už čtyři z šesti. Zápas trval téměř tři a čtvrt hodiny a určitě to pro světovou trojku nebyl jednoduchý zápas, jak by tomu mohl napovídat výsledek. Švýcarský tenista dokonce ztratil první set za půl hodiny 4:6. Druhý po velké hodinové bitvě vyhrál poměrem 7:5 a tam se zřejmě zápas zlomil. Třetí set trval téměř stejnou dobu jako druhý a opět se z jeho vítězství radoval třetí hráč světa. V rozhodující čtvrté sadě už Švýcar dominoval a zápas dovedl do vítězného konce.

Djokovič – Monfils 6:3, 6:2, 3:6, 6:2

Wawrinka – Nishikori 4:6, 7:5, 6:4, 6:2

Zveřejněno: 10.9.2016 | Témata: Grand Slam, ATP, WTA