ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

27. červenec 2024. Svátek slaví Věroslav, zítra Viktor.

Šafářová slaví titul z US Open, Djokovič padl ve finále

facebook US Open

Lucie Šafářová se svou spoluhráčkou Mattekovou dokázali otoči nepříznivý stav utkání a ve finále US Open porazili nasazený pár číslo jedna. Ve finále mužské dvouhry se z titulu raduje Švýcar Wawrinka, který porazil tři jedna na sety Srba Djokoviče.

Švýcar Wawrinka ovládl tenisové US Open. Ve velké bitvě porazil za necelé čtyři hodiny světovou jedničku Srba Novaka Djokoviče. Třetí hráč světa sice prohrál první set v tiebreaku, ale poté třemi vítěznými sety zvrátil utkání na svou stranu.

Djokovič – Wawrinka 7:6, 4:6, 5:7, 3:6

V ženské čtyřhře se z vítězství radují Lucie Šafářová se svou parťačkou domácí hráčkou Mattekovou-Sandsovou. Ženská čtyřhra trvala více jak dvě hodiny a první pár světa Garciová s Mladenovičovou vyhráli poměrně hladce první sady poměrem 6:2. Ve druhém, se nasazený pár číslo dvanáct hodně zlepšil a po vítězném tiebreaku se radoval z vyrovnání. Rozhodoval třetí set a v něm byl česko-americký pár lepší a za čtyřicet minut jej ukončil poměrem 6:4.

Za 14 Kč vyhrál 9,5 tisíce! Vsaďte si i Vy. 150 Kč Vám dáme za bezplatnou registraci zdarma. Podívejte se na výherní tiket ➡ ZDE

Dnes také vyšel nový aktuální světový žebříček. Na něm si výrazně polepšila Karolína Plíšková, česká tenistka se díky finále na US Open dostala na šesté místo na světě, nikdy předtím na tom lépe nebyla, její dosavadní maximum bylo sedmé místo. Novou tenisovou královnou je vítězka US Open Němka Kerberová, která sesadila Američanku Wenus Williamsovou.

Zveřejněno: 12.9.2016 | Témata: Grand Slam, ATP, WTA