ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
reklama
sponzorované odkazy

Show Jana Krause 6.4.2016

Talk Show Jana Krause s premiérovým dílem! Exministr pro lidská práva a hudebník Michael Kocáb, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková a Oliver Dlouhý, zakladatel světově úspěšného vyhledávače letenek Skypicker.com se představí v dnešním díle.

Michael Kocáb – exministr pro lidská práva a hudebník, který se během návštěvy čínského prezidenta v Česku aktivně účastnil protestů proti čínské lidskoprávní politice. Tvrdí, že k Číně se chováme patolízalsky. Kritizuje zahraniční politiku prezidenta Zemana, který podle něj zcela popřel polistopadový vývoj v Česku. „Vnucuje se Rusku i Číně zcela ponižujícím způsobem a nepřekáží mu ani vláda,“ prohlásil mimo jiné.

Andrea Bezděková – aktuální Česká MISS roku 2016. Jaká je vítězka 12. ročníku soutěže Česká MISS? Jak si na nový titul zvyká a jaké změny v jejím životě způsobí?

Oliver Dlouhý – zakladatel světově úspěšného vyhledávače letenek. Brněnský startup je v Česku málo vídaným příběhem úspěchu, kdy během tří let vznikla z jednoho nápadu miliardová firma, která má obrat 200 miliónů. Oliver Dlouhý dříve prod ával borůvky u hranic s Rakouskem, vyráběl vlastní jukeboxy, dovážel elektronické cigarety… Na velký byznys přišel až ve chvíli, kdy s přítelkyní hledal levné letenky do Portugalska. Trvalo mu půl dne, než lowcostová spojení propojil do správné (a levné) kombinace přes Milán tam a Eindhoven zpátky. Tak vznikl jeho vyhledávač, který umí najít a správně zkombinovat lety nízkonákladových aerolinek.


  • Show Jana Krause v TV:   nenalezena stanice vysílající Show Jana Krause v nejbližších dnech.
  • Archiv
  • Témata: late night show

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
sponzorované odkazy
reklama
Další videa