ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
reklama
sponzorované odkazy

Show Jana Krause 11.5.2016

Zpěvačka Tereza Černochová, ředitel Zoo DK Přemysl Rabas a mladý aktivista Jakub Čech se představí v dnešním (11.5.2016) díle Show Jana Krause.

Tereza Černochová – zpěvačka. Tereza začínala s Helenou Zeťovou a Terezou Kerndlovou ve skupině Black Milk. Jejich první album Modrej dým vyšlo v roce 2002 a ve stejném roce získaly Zlatého Slavíka v kategorii Objev roku. O rok později následovalo ještě album Sedmkrát. V roce 2007 vydala společně s producentem Romanem Holým své první sólové album Small Monstrosities. Se skupinou Monkey Business koncertuje pravidelně. Tereza je maminkou dcery Laury.

Přemysl Rabas – ředitel světově proslulé Zoologické zahrady ve Dvoře Králové, která se mj. podílí na návratu vyhynulých zvířat do volné africké přírody. Přemysl Rabas je prý velmi hrdý na stěhování nosorožců černých. „Velmi se jim tam daří, dokonce se narodilo první mládě. Trvalo to pět generací života v zajetí. A přesunuli jsme je dokonce na úplně stejné místo, kde je Josef Vágner odchytil.“ Před pár dny se vrátil z Keni, kam byl pozvaný keňským prezidentem na pálení slonoviny a nosorožčích rohů zabavených pytlákům. Podle agentury AFP jde o historicky největší množství slonoviny na světě, která byla najednou zlikvidována. Spáleno bylo 105 tun slonoviny a přes tunu nosorožčích rohů.

Jakub Čech – patnáctiletý student z Prostějova, který se už několik let zajímá o veřejné dění. Sleduje činnost na radnici, angažuje se na sociálních sítích, píše blog, pomáhá se sbíráním podpisů pod různé petice. Nedávno prostějovské radnici pořádně „zatopil“, když ji usvědčil z porušení petičního zákona.


  • Show Jana Krause v TV:   nenalezena stanice vysílající Show Jana Krause v nejbližších dnech.
  • Archiv
  • Témata: late night show

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
sponzorované odkazy
reklama
Další videa