ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

29. červenec 2021. Svátek slaví Marta, zítra Bořivoj.
Reklama

V České nominaci na zápas s Ruskem je zatím 17 jmen

Vladimír Vůjtek odtajnil povinných 17 jmen, jenž se představí v prvním zápase na MS, který odehraje naše reprezentace s Ruskem. Překvapivě chybí Sekáč.

reklama

Vladimír Vůjtek dnes musel odtajnit sedmnáct jmen, kteří s jistotou nastoupí na MS v Rusku. V nominaci jsou zatím dva brankáři, šest obránců a devět útočníků. Do nominace zatím nebyl zařazen třeba Jiří Sekáč z Arizony. Dalších pět jmen k dnešní povinné nominaci nahlásí Vladimír Vůjtek před zápasem s Ruskem, mělo by jít o jednoho obránce a čtyři útočníky.

Sekáč trénuje spolu s Koukalem a Jarůškem ve čtvrté formaci, je tak velmi pravděpodobné, že nominována bude právě tato trojice, ale zatím jsou to jen čiré spekulace. Z obránců na nominaci čekají Milan Doudera, Adam Polášek a Petr Zámorský. Z útočníků jsou to dále Tomáš Filippi, Dominik Kubalík a Martin Zaťovič. Na nominaci čeká také třetí brankář Matěj Machovský.

Do nominace se tak dostali poprvé na velké akci brankář Dominik Furch, obránci Jakub Jeřábek, Michal Kempný, Tomáš Kundrátek a Radim Šimek. Z útočníků to jsou Michal Birner, Robert Kousal, David Pastrňák, Michal Řepík a Tomáš Zohorna. Další hráči už zkušenosti i medaile z MS mají a jsou to Roman Červenka, Lukáš Kašpar, Tomáš Plekanec a Jan Kovář. Z obránců je to Michal Jordán a Jan Kolář a brankář Pavel Francouz.

Na soupisku se dostane maximálně 25 jmen, dva hráči z výběru se tak na MS určitě nepředstaví.

reklama

Zveřejněno: 5.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa