ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

29. červenec 2021. Svátek slaví Marta, zítra Bořivoj.
Reklama

Udrží Česko první místo ve skupině? Slovensko hraje o postup s USA

Česká republika hostí Švýcarsko. Slovensko hraje existenční zápas s USA a Bělorusko s Francií.

reklama

Český národní tým se představí na MS poprvé v poledním zápase. Poslední zápas ve skupině sehraje Český tým proti Švýcarsku. Vítězství zaručí Českému týmu první příčku a čtvrtfinálový zápas v Moskvě. V tom případě by soupeřem našeho týmu byli buď Spojené Státy, nebo Slovensko. Rozhodlo by se v jejich vzájemném souboji, který startuje ve stejnou dobu jako zápas České reprezentace. Pokud by Český tým porazil Švýcarsko za tři body nebo prohrálo v prodloužení, nebo na nájezdy, tak by do čtvrtfinále pomohli našemu přemožiteli Dánsku.

Pokud Český trenérský tým dodrží hierarchii střídání brankářů, tak v brance se objeví Pavel Francouz. Na soupisce už by měl být i osmý bek Petr Zámorský. Trenérský štáb České reprezentace sestavil nové dva útoky, které by se měli objevit právě v zápase se Švýcarskem. Ve třetím útoku bude hrát Zaťovič, Kousal, Kašpar a čtvrtý útok bude tvořen triem Filippi, Faksa, Jarůšek.

Utkání startuje v 11:15 minut SEČ.

Ve stejnou dobu startuje také rozhodující zápas mezi Spojenými Státy Americkými a Slovenskem. Pokud chtějí Slovenští hokejisté pomýšlet na postup do čtvrtfinále, tak musí Americké hokejisty porazit za tři body. Jiný výsledek by pro naše sousedy znamenal, že skončí již v základní skupině MS.

V odpoledním zápase sehrají životně důležitý zápas Běloruští hokejisté s Francií, k udržení v elitní skupině MS jim bude v tomto utkání stačit i jeden bod. V opak pak budou doufat Maďarští hokejisté, kteří by v případě jednoho bodu pro Bělorusko sestoupili z elitní skupiny MS.

reklama

Zveřejněno: 16.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa