ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

29. červenec 2021. Svátek slaví Marta, zítra Bořivoj.
Reklama

Spojené státy berou na MS hodně nezkušený tým. Za Norsko dva hráči z NHL.

Spojené státy americké berou na MS v Rusku hned sedm hráčů z juniorské soutěže a celkově je tým plný mladých a nezkušených hráčů. Norskou reprezentaci posílili oba hráči působící v NHL.

reklama

Americká reprezentace bere na MS v Rusku sedm mladíků z NCAA, juniorské soutěže. Kouč New Jersey Devils John Hynes bude na šampionátu pracovat s hodně mladým týmem. V týmu nechybí ani jeden z největších talentů světového hokeje a možná budoucí jednička draftu Auston Matthews. Hynes bude na MS pracovat s velmi nezkušeným týmem, osmnáct hokejistů si odbude premiéru na velké reprezentační akci.

Brankáři: Mike Condon (Montreal,NHL), Keith Kinkaid (New Jersey,NHL), Thatcher Demko (Boston College, NCAA)

Obránci: David Warsofsky, Steven Santini (oba New Jersey,NHL), Noah Hanifin (Carolina,NHL), Jake McCabe (Buffalo,NHL), Connor Murphy (Arizona,NHL), Chris Wideman (Ottawa,NHL), Brady Skjei (NY Rangers,NHL)

Útočníci: JT Compher, Kyle Connor, Tyler Motte (všichni University of Michigan,NCAA), Luke Glendening, Dylan Larkin (oba Detroit,NHL), Nick Foligno (Columbus,NHL), Matt Hendricks (Edmonton,NHL), Patrick Maroon (Edmonton,NHL), Hudson Fasching (University of Michigan, NCAA), Jordan Schroeder (Minnesota,NHL), Miles Wood (Boston College,NCAA), Vincent Hinostroza (Rockford,AHL), Auston Matthews (Curych,NLA)

 

 

Norský trenér Johansen může pro MS v Rusku počítat i s oběma hokejisty působícími v NHL. Martinsen z Colorada i hvězda NY Rangers Zuccarello, který je navíc nominovaný i na světový šampionát v Torontu za tým Evropy.

Brankáři: Steffen Söberg (Valerenga Oslo, NOR), Lars Haugen (Färjestad,SHL), Lars Volden (Rögle,SHL)

Obránci: Henrik Ödegaard, Mats Trygg (oba Lörenskog,NOR), Johannes Johannessen, Dennis Sveum (oba Stavanger,NOR), Jonas Holös, Ole-Kristian Tollefsen (oba Färjestad, SHL), Mattias Nörstebö (Brynäs,SHL)

Útočníci: Anders Bastiansen, Thomas Valkvae Olsen (oba Frisk,NOR), Kristian Forsberg, Mathias Trettenes (oba Stavanger,NOR), Morten Ask (Valerenga,NOR), Robin Dahlström (Lörenskog,NOR), Niklas Roest (Sparta Sarpsborg,NOR), Michael Haga (Almtuna,ALL), Andreas Martinsen (Colorado,NHL), Ken André Olimb (Düsseldorf,DEL), Mathis Olimb (Kloten,NLA), Mats Rosseli Olsen (Frölunda,SHL), Martin Röymark (Färjestad,SHL), Andreas Stene (Mora,ALL), Mats Zuccarello (NY Rangers,NHL)

reklama

Zveřejněno: 3.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa