ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

18. srpen 2019. Svátek slaví Helena, zítra Ludvík.
Reklama

Soutěž o stovky lístků a dresů na MS v hokeji

Dostaneme tě na 2019 IIHF MS! Zahraj si ještě o stovky vstupenek a hromadu dalších cen, jen s námi a partnerskou kanceláří Tipsport + 500 Kč pro každého, bez podmínek, jako dárek!

reklama

Kdy můžu hrát?

Soutěž k MS v hokeji běží nepřetržitě od 15. dubna do 26. května 2019. Každý den máte jednu šanci získat výhru, celkem na vás tedy čeká 42 možností dosáhnout na některou z cen.

Kde soutěž najdu?

Na webu (klikni zde), mobilním webu nebo v aplikaci stačí kliknout na výraznou dlaždici na homepage, případně se podívat do sekce Soutěže.

O co hraju?

Ve hře je 2 000 lístků na zápasy MS v hokeji v Bratislavě a Košicích, 2 300 dresů českého a 700 slovenského národního týmu a 10 milionů v Netech.

Jak se zapojím?

Vsaďte si denně alespoň za 100 Kč (případné další sázky v daném dni už nehrají roli). Není potřeba se nikam přihlašovat. Počítá se také tipování na pobočkách a za Nety. Zahrajete si ale jenom na webu, takže i když vyhovíte podmínkám sázkou na pobočce, musíte mít aktivní internetové sázení. Soutěž se týká výhradně kurzového sázení, hry ve Vegas se do denního limitu nepočítají.

Sázkou automaticky plníte limity dalších soutěží jako jsou 15 mega a Tipliga. Jen nezapomeňte na tiketu zaškrtnout, že jej chcete do Tipligy využít.

Jakmile vsadíte, začne běžet časová lhůta. Kromě doby pro případně storno prosím počítejte ještě s dalšími pěti minutami navíc. Ty potřebujeme pro započítání sázek. Ve chvíli, kdy uběhnou, získáte právě jeden soutěžní pokus. Ten můžete využít hned, nebo jej ušetřit na další dny. Po spuštění hry si vyberete sedadlo v hledišti a za pár okamžiků už víte, jestli vyhráváte.

Jak si vyzvednu výhru?

Nety vám připíšeme rovnou na herní konto. V případě, že vyhrajete vstupenky nebo dres, do 24 hodin musíte přímo na soutěžní stránce vyplnit jednoduchý formulář. Do něj zadáte dodací adresu a velikost dresu. Doporučujeme podrobně nastudovat tabulku velikostí, aby se vám povedlo vybrat tu správnou. Pokud nestihnete zadat údaje včas, vaše výhra propadne. Případné reklamace směřujte na naši podporu (podpora@tipsport.cz , +420 311 633 118).

Rekapitulace, aneb Jak tedy začít? 

Přihlašte se na webu Tipsport.cz - pokud nemáte účet, zaregistrujte se. Pozor! Aktuálně ještě běží akce, kdy už jen za registraci získáte zdarma 500,- Kč na vsazení a to bez jakýchkoliv podmínek - proto neváhejte, nemůžete prodělat!
Následně provedete sázku (minimálně za 100,-) a tím získáte 1 soutěžní pokus v tipovací hře. Vyberete si případné sedadlo, kam byste chtěli vstupenku vyhrát a rovnou se pouštíte do hry.

>> Chci vstupenky na MS 2019 <<

reklama

Zveřejněno: 1.5.2019 | Témata: mistrovství světa, Tipsport bonus, Sázení zdarma

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa