ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

16. červen 2021. Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf.
Reklama

Soupiska MS v hokeji 2021 - nominace ČR

IIHF

Podívejte se na předběžnou soupisku na letošní MS v hokeji 2021. Některé týmy měly kvůli koronavirové době velké potíže se složením kádru, jiní si zase mohli vybírat, koho na finální soupisku čítající maximálně 28 hráčů uvedou. Velká Británie bude bez hlavního kouče, koronavir se pak podepsal na Itálii.
Nezapomeňte využít speciálních bonusů k MS a vsaďte si na Česko bez rizika! Více informací zde

reklama

Soupiska nominace České republiky na MS v ledním hokeji 2021:

Brankáři: Petr Kváča (Liberec; 1 zápas), Šimon Hrubec (Omsk/KHL; 12), Roman Will (Čeljabinsk/KHL; 10)

Obránci: David Musil (Třinec; 36 zápasů/0 branek), Ondřej Vitásek (Liberec; 47/2), Libor Hájek (New York Rangers/NHL; 2/0), Filip Hronek (Detroit/NHL; 25/6), Michal Moravčík (Tappara Tampere/Fin.; 45/1), David Sklenička (Jokerit Helsinky/KHL; 45/1), Libor Šulák (Kärpät Oulu/Fin.; 32/2), Andrej Šustr (Kunlun/KHL; 20/3), Lukáš Klok (Lukko Rauma/Fin.; 25/2)

Útočníci: Matěj Blümel (12/4), Tomáš Zohorna (oba Pardubice; 103/18), Radan Lenc (35/6), Adam Musil (oba Liberec; 13/2), Matěj Stránský (22/4), Michael Špaček (oba Třinec; 10/1), Robin Hanzl (47/10), Lukáš Radil (oba Spartak Moskva/KHL; 72/17), Jakub Vrána (9/4), Filip Zadina (oba Detroit/NHL; 7/4) Jakub Flek (Karlovy Vary; 14/4), Filip Chytil (New York Rangers/NHL; 23/6), Jan Kovář (Zug/Švýc.; 133/31), Dominik Kubalík (Chicago/NHL; 66/23), Jiří Sekáč (Omsk/KHL; 61/7), Jiří Smejkal (Tappara Tampere/Fin.; 10/1).

VSADIT si zdarma

 

Nominace Běloruska:
Brankáři: Alexej Kolosov, Danny Taylor (oba Dinamo Minsk/KHL), Konstantin Šostak (Čerepovec/KHL),
obránci: Stěpan Falkovskij, Vladislav Jerjomenko, Ilja Solovjov, Ilja Šinkevič, Dmitrij Znacharenko (všichni Dinamo Minsk/KHL), Dmitrij Koronov, Jevgenij Lisovec (oba Ufa/KHL), Andrej Antonov (Junosť Minsk), Nick Bailen (Čeljabinsk/KHL), Kristian Chenkel (Kazaň/KHL),
útočníci: Arťom Děmkov, Francis Paré, Shane Prince (všichni Dinamo Minsk/KHL), Sergej Drozd, Stanislav Lopačuk, Michail Stefanovič (Junosť Minsk), German Něstěrov (Gomel), Andrej Bělevič (Nižnij Novgorod/KHL), Vladislav Kodola (Čerepovec/KHL), Nikita Komarov (Omsk/KHL), Sergej Kosticyn (Bratislava Capitals/ICEHL), Geoff Platt (Ufa/KHL), Jegor Šarangovič (New Jersey/KHL), Danila Klimovič (Zubři Minsk).

Nominace Dánska:
Brankáři: Frederik Dichow (Odense), George Soerensen (Aalborg), Sebastian Dahm (Klagenfurt/ICEHL),
obránci: Jesper Jensen Aabo, Matias Lassen, Markus Lauridsen, Oliver Lauridsen (všichni Malmö/Švéd.), Phillip Bruggisser (Wolfsburg/Něm.), Nicholas B. Jensen (Düsseldorf/Něm.), Emil Kristensen (Schwenningen/Něm.), Anders Krogsgaard (Bremerhaven/Něm.), Oliver Larsen (Oskarshamn/Švéd.),
útočníci: Matthias Asperup (Herlev), Mathias Bau Hansen (Herning), Nichlas Hardt (Rungsted), Julian Jakobsen (Aalborg), Jesper Jensen (Frederikshavn), Morten Poulsen (Herning), Felix Scheel (Esbjerg), Niklas Andersen (Bremerhaven/Něm.), Mikkel Boedker (Lugano/Švýc.), Mathias From (Düsseldorf/Něm), Nicklas Jensen (Jokerit Helsinky/KHL), Morten Madsen (Timra/Švéd.), Nicolai Meyer (Ässät Pori/Fin.), Nick Olesen (Södertälje/Švéd.), Frederik Storm (Ingolstadt/Něm.), Alexander True (San Jose Sharks/NHL).

Nominace ROV:
Brankáři: Ivan Fedotov (Čeljabinsk), Alexandr Samonov (Petrohrad),
obránci: Alexej Marčenko, Rušan Rafikov (oba Jaroslavl), Grigorij Dronov (Magnitogorsk), Igor Ožiganov (Petrohrad), Vladislav Gavrikov (Columbus/NHL), Nikita Nestěrov (Calgary/NHL), Ivan Provorov (Philadelphia/NHL), Nikita Zadorov (Chicago/NHL), Arťom Zub (Ottawa/NHL),
útočníci: Anton Burdasov, Emil Galimov, Vladislav Kameněv, Andrej Kuzmenko, Ivan Morozov, Arťom Švec-Rogovoj, Jevgenij Timkin (všichni Petrohrad), Pavel Karnauchov, Konstantin Okulov, Anton Slepyšev, Maxim Šalunov (všichni CSKA Moskva), Dmitrij Voronkov (Kazaň), Sergej Tolčinskij (Omsk), Alexandr Barabanov (San Jose/NHL), Michail Grigorenko (Columbusu/NHL).

Nominace Slovenska:
Brankáři: Július Hudáček (Spartak Moskva/KHL), Adam Húska (Hartford/AHL), Branislav Konrád (Olomouc/ČR),
obránci: Martin Bučko, Marek Ďaloga (oba Pardubice/ČR), Michal Ivan (Zvolen), Daniel Gachulinec (Detva), Šimon Nemec (Nitra), Martin Gernát (Třinec/ČR), Mário Grman (SaiPa Lappeenranta/Fin.), Adam Jánošík (Oskarshamn/Švéd.), Samuel Kňažko (TPS Turku/Fin.), Mislav Rosandič (Liberec/ČR),
útočníci: Peter Cehlárik, Marek Hrivík (oba Leksand/Švéd.), Kristián Pospíšil, Pavol Skalický (oba Lukko Rauma/Fin.), Martin Faško-Rudáš (Banská Bystrica), Adrián Holešinský (Nitra), Miloš Kelemen (Zvolen), Dávid Buc (Bratislava Capitals/ICEHL), Michal Krištof (Kärpät Oulu/Fin.), Róbert Lantoši (Providence/AHL), Adam Liška (Čerepovec/KHL), Miloš Roman (Třinec/ČR), Juraj Slafkovský (TPS Turku/Fin.), Marián Studenič (New Jersey/NHL), Matúš Sukeľ (Sparta Praha/ČR).

Nominace Švédska:
Brankáři: Viktor Fasth (Växjö), Samuel Ersson (Brynäs), Adam Reideborn (Kazaň/KHL),
obránci: Viktor Lööv, Jonathan Pudas (oba Jokerit Helsinky/KHL), Albert Johansson (Färjestad), Nils Lundkvist (Lulea), Jesper Sellgren (Frölunda), Klas Dahlbeck (CSKA Moskva/KHL), Magnus Nygren (Davos/Švýc.), Lawrence Pilut (Čeljabinsk/KHL), Henrik Tömmernes (Ženeva/Švýc.),
útočníci: Jesper Frödén, Pär Lindholm, Andreas Wingerli (všichni Skelleftea AIK), Isac Lundeström, Rickard Rakell (oba Anaheim/NHL), Max Friberg (Frölunda), Filip Hallander (Lulea), Pontus Holmberg (Växjö), Adrian Kempe (Los Angeles/NHL), Mario Kempe (CSKA Moskva/KHL), Carl Klingberg (Zug/Švýc.), Oscar Lindberg (Dynamo Moskva/KHL), Victor Olofsson (Buffalo/NHL), Dennis Rasmussen (Magnitogorsk/KHL), Marcus Sörensen (San Jose/NHL).

Nominace Švýcarska:
Brankáři: Reto Berra (Fribourg-Gottéron), Leonardo Genoni (Zug), Melvin Nyffeler (Rapperswil-Jona),
obránci: Santeri Alatalo, Raphael Diaz, Tobias Geisser (všichni Zug), Lukas Frick, Fabian Heldner (oba Lausanne), Romain Loeffel (Lugano), Janis Jérome Moser (Biel-Bienne), Ramon Untersander (Bern), Mirco Müller (Leksand/Švéd.), Jonas Siegenthaler (New Jersey/NHL),
útočníci: Andres Ambühl, Enzo Corvi, Fabrice Herzog (všichni Davos), Grégory Hofmann, Dario Simion (oba Zug), Vincent Praplan, Tristan Scherwey (oba Bern), Noah Rod, Joël Vermin (oba Ženeva), Sven Andrighetto (Curych), Christoph Bertschy (Lausanne), Killian Mottet (Fribourg-Gottéron), Nico Hischier (New Jersey/NHL), Philipp Kurashev (Chicago/NHL), Timo Meier (San Jose/NHL).

Nominace Velké Británie:
Brankáři: Ben Bowns, Jackson Whistle (oba Nottingham), Jordan Hedley (Coventry),
obránci: Sam Jones, David Phillips (všichni Sheffield), David Clements, Paul Swindlehurst (oba Coventry), Mark Garside, Josh Tetlow (oba Nottingham), Dallas Ehrhardt (Manchester), Mark Richardson (Bad Nauheim/Něm.), Ben O’Connor (bez angažmá),
útočníci: Brendan Connolly, Robert Dowd, Liam Kirk, Matthew Myers, Jonathan Phillips (všichni Sheffield), Sam Duggan, Luke Ferrara, Mike Hammond, Ross Venus (všichni Coventry), Ollie Betteridge, Lewis Hook, Robert Lachowicz, Brett Perlini (všichni Nottingham), Ben Davies, Ben Lake, Ciaran Long (všichni Manchester).

Nominace Finska:
Brankáři: Janne Juvonen (Leksand/Švéd.), Jussi Olkinuora (Magnitogorsk/KHL), Harri Säteri (Novosibirsk/KHL),
obránci: Kim Nousiainen, Mikael Seppälä (oba KalPa Kuopio), Oliwer Kaski, Ville Pokka (oba Omsk/KHL), Axel Rindell (Jukurit Mikkeli), Miika Koivisto (Växjö/Švéd.), Petteri Lindbohm (Biel-Bienne/Švýc.), Olli Määttä (Los Angeles/NHL), Atte Ohtamaa (Jaroslavl/KHL), Tony Sund (Davos/Švýc.),
útočníci: Jere Innala, Petri Kontiola, Valtteri Puustinen (všichni Hämeenlinna), Marko Anttila, Saku Mäenalanen, Iiro Pakarinen (všichni Jokerit Helsinky/KHL), Anton Lundell, Jere Sallinen (oba IFK Helsinky), Hannes Björninen (Pelicans Lahti), Peter Tiivola (Ässät Pori), Jere Karjalainen (Soči/KHL), Niko Ojamäki (Linköping/Švéd.), Mikael Ruohomaa (Novosibirsk/KHL), Arttu Ruotsalainen (Buffalo/NHL), Teemu Turunen (Davos/Švýc.).

Nominace Itálie:
Brankáři: Damian Clara (Salcburk/Rak.), Davide Fadani (Lugano/Švýc.), Justin Fazio (Bolzano/ICEHL),
obránci: Lorenzo Casetti, Stefano Marchetti (oba Asiago), Gregorio Gios (Fassa), Daniel Glira (Valpusteria), Phil Pietroniro (Cortina), Sebastiano Soracreppa (Thurgau/Švýc.), Peter Spornberger (Freiburg/Něm.),
útočníci: Anthony Bardaro, Ivan Deluca, Daniel Frank, Luca Frigo, Stefano Giliati, Angelo Miceli, Simon Pitschieler (všichni Bolzano/ICEHL), Marco Magnabosco, Marco Rosa (oba Asiago), Raphael Andergassen (Valpusteria), Thomas Galimberti (Appiano), Peter Hochkofler (Salcburk/ICEHL), Alex Petan (Székesfehérvár/ICEHL).

Nominace Kanady:
Brankáři: Adin Hill, Darcy Kuemper (oba Arizona/NHL), Michael DiPietro (Utica/AHL),
obránce: Nicolas Beaudin (Chicago/NHL), Mario Ferraro (San Jose/NHL), Colin Miller (Buffalo/NHL), Owen Power (University of Michigan/NCAA), Braden Schneider (Brandon/WHL), Troy Stecher (Detroit/NHL), Sean Walker (Los Angeles/NHL),
útočníci: Jaret Anderson-Dolan, Gabriel Vilardi (oba Los Angeles/NHL), Connor Brown, Nick Paul (oba Ottawa/NHL), Maxime Comtois, Adam Henrique (oba Anaheim/NHL), Dillon Dubé, Andrew Mangiapane (oba Calgary), Brandon Hagel, Brandon Pirri (oba Chicago/NHL), Michael Bunting (Arizona/NHL), Liam Foudy (Columbus/NHL), Justin Danforth (Podolsk/KHL), Cole Perfetti (Manitoba/AHL).

Nominace Kazachstánu:
Brankáři: Andrej Šutov (Usť-Kamenogorsk), Nikita Bojarkin (Karaganda), Demid Jeremejev (Temirtau),
obránci: Jesse Blacker, Samat Danijar, Darren Dietz, Alexej Makljukov, Valerij Orechov, Viktor Svedberg, Jegor Šalapov (všichni Nur-Sultan/KHL), Ivan Stěpaněnko (Atyrau), Kirill Polochov (Tambov/VHL),
útočníci: Pavel Akolzin, Alichan Asetov, Sajan Danijar, Dmitrij Gurkov, Nikita Michajlis, Kirill Panjukov, Jegor Petuchov, Anton Sagadějev, Roman Starčenko, Arkadij Šesťakov, Dmitrij Ševčenko, Curtis Valk (všichni Nur-Sultan/KHL), Arťom Lichotnikov, Kirill Savickij, Alexandr Šin (všichni Usť-Kamenogorsk), Jevgenij Rymarev (Chanty-Mansijsk/VHL).

Nominace Lotyšska:
Brankáři: Janis Kalninš (Jokerit Helsinky/KHL), Matiss Edmunds Kivlenieks (Columbus/NHL), Ivars Punnenovs (Langnau/Švýc.),
obránci: Gunars Skvorcovs, Kristaps Sotnieks, Kristaps Zile (všichni Dinamo Riga/KHL), Uvis Janis Balinskis, Oskars Cibulskis (oba Litvínov/ČR), Ralfs Freibergs (Třinec/ČR), Janis Jaks (Bakersfield/AHL), Arturs Kulda (Norimberk/Něm), Kristians Rubins (Toronto Marlies/AHL),
útočníci: Rihards Bukarts, Roberts Bukarts, Lauris Darzinš, Andris Džerinš, Martinš Dzierkals, Miks Indrašis (všichni Dinamo Riga/KHL), Mikelis Redlihs (Olimp Riga), Rodrigo Abols (Örebro/Švéd.), Oskars Batna (Anglet/Fr.), Maris Bičevskis (Mladá Boleslav/ČR), Kaspars Daugavinš (Podolsk/KHL), Martinš Karsums (Krefeld/Něm.), Ronalds Keninš (Lausanne/Švýc.), Renars Krastenbergs (Villach/ICEHL), Rihards Marenis (Kiruna/Švéd.), Gints Meija (Linec/ICEHL).

Nominace Německa:
Brankáři: Felix Brückmann (Mannheim), Mathias Niederberger (Eisbären Berlín), Niklas Treutle (Norimberk),
obránci: Dominik Bittner (Wolfsburg), Marcel Brandt (Straubing), Jonas Müller (Eisbären Berlín), Moritz Müller (Kolín nad Rýnem), Marco Nowak (Düsseldorf), Fabio Wagner (Ingolstadt), Leon Gawanke (Manitoba/AHL), Korbinian Holzer (Jekatěrinburg/KHL), Moritz Seider (Rögle/Švéd.),
útočníci: Markus Eisenschmid, Nicolas Krämmer, Stefan Loibl, Matthias Plachta (všichni Mannheim), Marcel Noebels, Leonhard Pföderl, Lukas Reichel (všichni Eisbären Berlín), Maximilian Kastner, John-Jason Peterka (oba EHC Mnichov), Frederik Tiffels (Kolín nad Rýnem), Andreas Eder (Straubing), Daniel Fischbuch (Düsseldorf), Lean Bergmann (San Jose/NHL), Tom Kühnhackl (Bridgeport/AHL), Tobias Rieder (Buffalo/NHL).

Nominace Norska:
Brankáři: Henrik Holm (Stavanger), Jonas Arntzen (Örebro/Švéd.), Henrik Haukeland (Färjestad/Švéd.),
obránci: Max Krogdahl (Frisk Asker), Emil Lilleberg (Sparta Sarpsborg), Kristian Östby (Stavanger), Christian Bull (Krefeld/Něm.), Stefan Espeland (Salcburk/ICEHL), Ole Julian Björgvik Holm (Cleveland/AHL), Jonas Holös (Linköping/Švéd.), Christian Kasastul (AIK Stockholm/Švéd.), Erlend Lesund (Rögle/Švéd.),
útočníci: Magnus Brekke Henriksen, Tobias Lindström, Martin Röymark (všichni Valerenga Oslo), Ludvig Hoff, Tommy Kristiansen (oba Stavanger), Andreas Heier (Stjernen), Thomas Valkvae Olsen (Frisk Asker), Eirik Östrem Salsten (Storhamar), Michael Haga (Djurgaaden/Švéd.), Mats Rosseli Olsen (Frölunda/Švéd.), Sondre Olden (Sheffield/Brit.), Ken André Olimb (Düsseldorf/Něm.), Mathis Olimb (Wolfsburg/Něm.), Mathias Emilio Pettersen (Stockton/AHL), Samuel Solem (AIK Stockholm/Švéd.), Mathias Trettenes (Biel-Bienne/Švýc.).

Nominace USA:
Brankáři: Jake Oettinger (Dallas/NHL), Cal Petersen (Los Angeles/NHL), Anthony Stolarz (Anaheim/NHL),
obránci: Matt Roy, Christian Wolanin (oba Los Angeles/NHL), Adam Clendening (Cleveland/AHL), Matt Hellickson (Binghamton/AHL), Zac Jones (NY Rangers/NHL), Connor Mackey (Calgary/NHL), Ryan Shea (Texas/AHL), Matt Tennyson (New Jersey/NHL), Chris Wideman (Nižnij Novgorod/KHL),
útočníci: Sasha Chmelevski, Ryan Donato, Kevin Labanc (všichni San Jose/NHL), Colin Blackwell, Kevin Rooney (oba NY Rangers/NHL), Justin Abdelkader (Zug/Švýc.), Matt Beniers (University of Michigan/NCAA), Jack Drury (Växjö/Švéd.), Conor Garland (Arizona/NHL), Trevor Moore (Los Angeles/NHL), Jason Robertson (Dallas/NHL), Eric Robinson (Columbus/NHL), Tage Thompson (Buffalo/NHL), Brian Boyle (bez angažmá).

reklama

Zveřejněno: 19.5.2021 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa