ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

26. květen 2024. Svátek slaví Filip, zítra Valdemar.
Reklama

Rusko v souboji o bronz rozstřílelo Spojené Státy!

Pořádající tým letošního MS Rusko slaví bronzové medaile. Dnes odpoledne v Moskvě zničili svého protivníka sedmi brankami a Spojeným Státům téměř nic nedovolili. 

reklama

Ruský tým dnes v souboji o třetí místo rozstřílel Spojené Státy Americké a slaví tak na domácím mistrovství bronzové medaile. Ve statistikách střeleckých pokusů vyrovnaný zápas rozhodla produktivita domácích borců. Rusko, vyhrálo první třetinu dva nula. Američané chtěli ve druhé třetině předvést podobný zvrat stejně jako včera proti Kanadě, ale to se jim možná i díky včerejšímu souboji s Kanadou, který stát zámořský celek hodně sil nepodařilo, svého soupeře sice přestříleli, ale recept na dobře chytajícího Bobrovského, našel až za nepříznivého stavu 0:4 z přesilovky Vatrano. Ve třetí třetině si domácí zápas pohlídali a získali tak bronzové medaile na domácím mistrovství světa. Třemi body se v zápase blýskli hráči domácí Sborné Pavel Datsyuk a Sergei Mozjakyn. Za Spojené Státy byl nejlepším hráčem zápasu dvougólový mladík Frank Vatrano.

 Rusko 7:2 USA

 Bobrovskij 30/28 – Kinkiad, Condon 29/22

Branky: 7. Vojnov (Kalinin, Širokov), 14. Mozjakin (Dacjuk, Orlov), 30. Tělegin (Dacjuk, Mozjakin), 33. Dadonov (Panarin, Šipačov), 36. Panarin (Bělov, Čudinov), 54. Mozjakin (Dacjuk), 60. Šipačov (Dadonov, Panarin) - 35. Vatrano (Warsofsky, Nelson), 44. Vatrano (Warsofsky)

reklama

Zveřejněno: 22.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa