ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

29. červenec 2021. Svátek slaví Marta, zítra Bořivoj.
Reklama

Rusko hostí Kazachstán, Kanada hraje s outsiderem

Mistrovství světa pokračuje třetím hracím dnem, domácí Rusko se představí proti Kazachstánu. Kanada se utká s Maďarskem, Slovensko hraje s Francií...

reklama

Dnes nás čeká stejně jako včera šest utkání. Jako první se představí v Moskvě domácí tým Ruska, který si po prohraném zápase s Českým týmem chce spravit chuť, a odnést to můžou Kazaši, kteří včera překvapivě vybojovali dva body se Švýcarskem. Ve skupině B, která se hraje v Petrohradu, nastoupí před polednem outsider skupiny Maďarsko proti největšímu favoritovi skupiny Kanadě.

V odpoledních zápasech budou chtít napravit své včerejší zaváhání reprezentanti Německa, ale budou to mít hodně složité, narazí na skvěle hrající Finský tým. Ve druhém zápase bude bojovat o první body Norsko, včera jim hrubě nevyšel zápas s Dánskem, ve kterém sice byli střelecky o hodně aktivnější, ale na branku nedosáhli, to budou chtít změnit proti Švýcarsku, které bude chtít napravit včerejší blamáž proti Kazachstánu.

Večer si zahraje druhé severské derby za dva dny tým Dánska, který včera naplno bodoval proti Norsku. Za to Švédsko bude chtít vyhrát za tři body a napravit tak mírné zaváhání proti Lotyšsku. Ve skupině B si zahrají proti sobě týmy Slovenska a Francie. Oba týmy za sebou mají dobrý vstup do turnaje, Slovensko naplno povinně bodovalo prosti Maďarsku a Francie si vyšlápla v nájezdech na tým Německa.

reklama

Zveřejněno: 8.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa