Rozpis zápasů na MS v hokeji 2019 - program
IIHFAktualizovaný program na letošní MS v ledním hokeji 2019 s rozpisem zápasů, které se koná na Slovensku. 16 týmů je rozděleno do dvou základních skupin. Skupina A odehraje zápasy v Košisích a skupina B v Bratislavě. Český národní tým odehraje základní skupinu v Bratislavě, domácí Slovensko pak v Košicích. Tučně jsou v programu vyznačeny právě utkání ČR na Mistrovství světa 2019.
reklama
10.5.2019 (pátek) |
Čas |
Skupina |
Místo |
Týmy |
16:15 |
A |
Košice |
Finsko - Kanada |
16:15 |
B |
Bratislava |
Rusko - Norsko |
20:15 |
A |
Košice |
USA - Slovensko |
20:15 |
B |
Bratislava |
Česko - Švédsko |
11.5.2019 (sobota) |
Čas |
Skupina |
Místo |
Týmy |
12:15 |
A |
Košice |
Dánsko - Francie |
12:15 |
B |
Bratislava |
Švýcarsko - Itálie |
16:15 |
A |
Košice |
Německo - V. Británie |
16:15 |
B |
Bratislava |
Lotyšsko - Rakousko |
20:15 |
A |
Košice |
Slovensko - Finsko |
20:15 |
B |
Bratislava |
Norsko - Česko |
12.5.2019 (neděle) |
Čas |
Skupina |
Místo |
Týmy |
12:15 |
A |
Košice |
USA - Francie |
12:15 |
B |
Bratislava |
Rusko - Rakousko |
16:15 |
A |
Košice |
Dánsko - Německo |
16:15 |
B |
Bratislava |
Itálie - Švédsko |
20:15 |
A |
Košice |
V. Británie - Kanada |
20:15 |
B |
Bratislava |
Lotyšsko - Švýcarsko |
13.5.2019 (pondělí) |
Čas |
Skupina |
Místo |
Týmy |
16:15 |
A |
Košice |
USA - Finsko |
16:15 |
B |
Bratislava |
Rusko - Česko |
20:15 |
A |
Košice |
Slovensko - Kanada |
20:15 |
B |
Bratislava |
Norsko - Švédsko |
14.5.2019 (úterý) |
Čas |
Skupina |
Místo |
Týmy |
16:15 |
A |
Košice |
V. Británie - Dánsko |
16:15 |
B |
Bratislava |
Itálie - Lotyšsko |
20:15 |
A |
Košice |
Německo - Francie |
20:15 |
B |
Bratislava |
Švýcarsko - Rakousko |
15.5.2019 (středa) |
Čas |
Skupina |
Místo |
Týmy |
16:15 |
A |
Košice |
USA - V. Británie |
16:15 |
B |
Bratislava |
Švýcarsko - Norsko |
20:15 |
A |
Košice |
Německo - Slovensko |
20:15 |
B |
Bratislava |
Rusko - Itálie |
16.5.2019 (čtvrtek) |
Čas |
Skupina |
Místo |
Týmy |
16:15 |
A |
Košice |
Kanada - Francie |
16:15 |
B |
Bratislava |
Švédsko - Rakousko |
20:15 |
A |
Košice |
Finsko - Dánsko |
20:15 |
B |
Bratislava |
Česko - Lotyšsko |
17.5.2019 (pátek) |
Čas |
Skupina |
Místo |
Týmy |
16:15 |
A |
Košice |
Francie - Slovensko |
16:15 |
B |
Bratislava |
Rakousko - Norsko |
20:15 |
A |
Košice |
Finsko - V. Británie |
20:15 |
B |
Bratislava |
Česko - Itálie |
18.5.2019 (sobota) |
Čas |
Skupina |
Místo |
Týmy |
12:15 |
A |
Košice |
Dánsko - USA |
12:15 |
B |
Bratislava |
Lotyšsko - Rusko |
16:15 |
A |
Košice |
Kanada - Německo |
16:15 |
B |
Bratislava |
Itálie - Norsko |
20:15 |
A |
Košice |
V. Británie - Slovensko |
20:15 |
B |
Bratislava |
Švédsko - Švýcarsko |
19.5.2019 (neděle) |
Čas |
Skupina |
Místo |
Týmy |
16:15 |
A |
Košice |
Německo - USA |
16:15 |
B |
Bratislava |
Rakousko - Česko |
20:15 |
A |
Košice |
Francie - Finsko |
20:15 |
B |
Bratislava |
Švýcarsko - Rusko |
20.5.2019 (pondělí) |
Čas |
Skupina |
Místo |
Týmy |
16:15 |
A |
Košice |
Francie - V. Británie |
16:15 |
B |
Bratislava |
Švédsko - Lotyšsko |
20:15 |
A |
Košice |
Kanada - Dánsko |
20:15 |
B |
Bratislava |
Rakousko - Itálie |
21.5.2019 (úterý) |
Čas |
Skupina |
Místo |
Týmy |
12:15 |
A |
Košice |
Finsko - Německo |
12:15 |
B |
Bratislava |
Česko - Švýcarsko |
16:15 |
A |
Košice |
Slovensko - Dánsko |
16:15 |
B |
Bratislava |
Norsko - Lotyšsko |
20:15 |
A |
Košice |
Kanada - USA |
20:15 |
B |
Bratislava |
Švédsko - Rusko |
23.5.2019 (čtvrtek) |
Čas |
Utkání |
Místo |
Týmy |
16:15 |
čtvrtfinále 1 |
Košice |
|
16:15 |
čtvrtfinále 2 |
Bratislava |
|
20:15 |
čtvrtfinále 3 |
Košice |
|
20:15 |
čtvrtfinále 4 |
Bratislava |
|
25.5.2019 (sobota) |
Čas |
Utkání |
Místo |
Týmy |
15:15 |
semifinále 1 |
Bratislava |
|
19:15 |
semifinále 2 |
Bratislava |
|
26.5.2019 (neděle) |
Čas |
Utkání |
Místo |
Týmy |
15:45 |
o třetí místo |
Bratislava |
|
20:15 |
finále |
Bratislava |
Rozpis zápasů je denně aktulizován - promítnou se zde tak výsledky jednotlivých utkání Mistrovství světa v hokeji.
reklama
Zveřejněno: 1.5.2019 | Témata:
mistrovství světa
Diskuze / komentáře