ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

29. červenec 2021. Svátek slaví Marta, zítra Bořivoj.
Reklama

Radulov si na MS nezahraje! USA posílí útočník Nelson.

Dnešní novinky z MS: Účast na domácím MS mine jednoho z nejlepších ruských hokejistů současnosti Alexandra Radulova. Brock Nelson z New Yorku přiletí pomoci v boji o postup do další fáze Spojeným Státům. Sersen a Šťastný již na MS nenastoupí, stejně také Redlihs z Lotyšska.

reklama

Novinky z dnešního dne na MS začneme zprávou o České reprezentaci. Asistenti trenéra Vůjtka dnes po zápase s Norskem prohlásili, že zvažují všechny možnosti jak ještě posílit tým na MS. Po dnešním vypadnutí Dallasu Stars z play off NHL se týmu nabízí dvě jména. Zkušený Aleš Hemský a mladík Radek Faksa. U druhého jmenovaného údajně mělo zaznít, že pokud by zájem byl, aby na MS přijel, tak by neváhal a do Moskvy přiletěl. Oba ještě musejí projít zdravotní prohlídkou v NHL a poté se teprve může uvažovat o jejich pomoci, připomněl asistent Vladimíra Vůjtka Jiří Kalous. Ve hře je ještě varianta s Tomášem Hertlem a Romanem Polákem, jejich San José hraje dnes v noci rozhodující zápas o postup do dalšího kola play off NHL proti Nashvillu.

Klingberg a Janmark z Dallasu jsou podle slov švédské televize připraveni nastoupit za národní tým v Moskvě, pokud o jejich služby bude zájem a projdou vstupní prohlídkou svého klubu.

Velkou ztrátu si po Dánsku připisují i Lotyšští reprezentanti, Mikelis Redlihs, který ve včerejším zápase proti Švýcarsku vstřelil dvě branky, už se na turnaji neobjeví. Do hry jej nepustí zraněné koleno.

V pátek večer přiletí do Moskvy útočník Washingtonu Capitals Alexander Ovečkin, se svými spoluhráči Kuzněcovem a Orlovem by tak mohli stihnout sobotní duel proti Švýcarsku. Naopak do týmu se kvůli zranění nedostane Alexander Radulov.

Brock Nelson posílí americkou reprezentaci na MS. Útočník New York Islanders si tak připíše start na třetím šampionátu, startoval již v Bělorusku a také v České republice.

Ve čtvrtek odletí z dějiště šampionátu Slovenští reprezentanti Tomáš Sersen a Andrej Šťastný. První jmenovaný si v utkání s Běloruskem zlomil nohu, a byl operován přímo v Petrohradu a Šťastný si poranil prsní sval, který už jej do dalšího průběhu šampionátu nepustí.

reklama

Zveřejněno: 12.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa