ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

29. červenec 2021. Svátek slaví Marta, zítra Bořivoj.
Reklama

Proti Švédsku bude chytat Francouz

V dnešním zápase se v brance českého týmu objeví Pavel Francouz a fit je také útočník David Pastrňák, realizační tým zvažuje i případné posily z NHL.

reklama

Do večerního zápasu se Švédskem se od začátku utkání postaví do branky Pavel Francouz. Novinářům to po dopoledním rozbruslení prozradil asistent trenéra Josef Jandač, hlavním důvodem postavit do branky Francouze bylo jeho vystoupení proti stejnému soupeři v přípravě na MS ve Znojmě, kde český hokejový tým vyhrál 7:1.

Další pozitivní zprávou je také, že do zápasu zasáhne útočník první formace David Pastrňák, kterého o víkendu trápili zdravotní potíže. Jandač poté prozradil že bedlivě sledují i play off NHL, kde by připadali v úvahu dva útočníci Dallas Stars, který prohrává v sérii na čtyři vítězné zápasy 2:3. Jednalo by se o Radka Faksu a Aleše Hemského, se kterými je realizační tým v kontaktu. Jandač také přiznal, že zvažují zkontaktovat obránce NY Islanders Marka Židlického. V aktuální soupisce zbývají ještě dvě volná místa, které realizační tým doplní i vzhledem na možná zranění v týmu.

reklama

Zveřejněno: 9.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa