ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

13. červen 2024. Svátek slaví Antonín, zítra Roland.
Reklama

Přespěte na zápas Česko Kanada v O2 aréně

O2

Komunitní platforma Airbnb, která zprostředkovává ubytování lidem z celého světa, připravila ve spolupráci s O2 Czech Republic exkluzivní soutěž pro všechny hokejové fanoušky. Jeden výherce a jeho host budou moci sledovat zápas mezi Českou republikou a Kanadou ze speciálně upraveného designového Skyboxu přímo v O2 areně! Naskytne se jim tak jedinečná příležitost vidět hokejový zápas naživo a přitom z pohodlí gauče nebo přímo z postele!

reklama

Výhra zahrnuje kromě možnosti přespání v unikátně upraveném Skyboxu také vstupenky na hokejový zápas, týmové dresy a speciální puk. Airbnb hostitelem tohoto výjimečného zážitku bude známý sportovní komentátor Petr Svěcený. Na výherce navíc čeká prohlídka O2 areny a možnost zhlédnutí předzápasového rozbruslení. Před návratem do Skyboxu si výherce spolu s doprovodem ještě užije večeři v luxusním soukromém apartmá O2 areny, které doposud žádný jiný fanoušek nenavštívil.

"Spousta fanoušků chce být co nejblíže ledu a hokejové akci. Je skvělé, že hned dvěma šťastným z nich nabídneme takovýto zážitek," říká hostitel Petr Svěcený a dodává: "Od posledního zápasu Česko - Kanada uplynulo už 5 let, když nepočítáme mistrovství světa. Pro diváky to bude úžasný zápas!"

"Češi jsou jedni z nejvěrnějších a nejvíce nadšených hokejových fanoušků na světě," říká generální manažer Airbnb pro Českou republiku Andrew Verbitsky a dodává: "Airbnb je o autentických cestovatelských zážitcích. Jsme rádi, že českým fanouškům můžeme jako první nabídnout možnost přespání v našem speciálním apartmá a navíc zajistit neopakovatelný zážitek ve formě předzápasové prohlídky O2 areny."

Jak soutěžit?

Pokud se chcete soutěže zúčastnit, podívejte se na nabídku ubytování v O2 areně přímo na stránkách Airbnb. Pošlete nám krátkou zprávu, ve které zdůvodníte, proč právě vy jste tím největším hokejovým fanouškem, který by měl vyhrát tento jedinečný zážitek. Nezapomeňte nám poslat také odkaz (URL) na Vaši vlastní nabídku ubytování na Airbnb. Přihlášky je možné zasílat do půlnoci 1. května 2016.

Staňte se hostitelem přes Airbnb a získejte O2 TV ZDARMA!

Díky partnerství mezi Airbnb a O2 Czech Republic získají všichni noví hostitelé službu O2 TV na dva měsíce zdarma (včetně set-top boxu). Jak na to? Vytvořte si mezi 25. dubnem a 31. květnem novou nabídku ubytování na stránce Airbnb, přijměte a dokončete minimálně jednu rezervaci a dostanete O2 TV set-top box spolu se službou O2 TV na dva měsíce zdarma. Jakmile dokončíte první rezervaci nové nabídky (nejpozději do 30. června), kontaktuje vás pracovník O2 a domluví s vámi předání balíčku O2 TV.

O Airbnb

Společnost Airbnb byla založena v srpnu 2008 a sídlí v kalifornském San Franciscu. Airbnb je důvěryhodná komunitní platforma, díky které mohou její uživatelé přes počítač, mobilní telefon či tablet, nabízet, vyhledávat a rezervovat jedinečné možnosti ubytování po celém světě. Ať už se jedná o přenocování v pěkném apartmánu, týdenní pobyt na hradě nebo měsíční prázdniny ve vile. Navíc v mnoha cenových úrovních, ve více než 34 000 městech a 190 zemích světa. Airbnb se svým prvotřídním zákaznickým servisem a rostoucí komunitou uživatelů nabízí nejjednodušší způsob, jakým mohou lidé zpeněžit své nevyužité ubytovací kapacity, a jak je mohou nabídnout milionům zájemců z celého světa.

O zápase Česko vs. Kanada

V posledním domácím utkání národního týmu čeští hokejisté vyzvou aktuální mistry světa z Kanady. Pro oba týmy půjde o ostrou prověrku, neboť o pár dní později nastoupí ve víceméně totožných sestavách na MS v Rusku. Hokejovou událost bude hostit 3. května pražská O2 arena od 18 hodin.

zdroj: O2 press

Zaregistrujte se na Airbnb ještě dnes a získejte bonus 840 Kč na Vaše první ubytování! Registrace zde

reklama

Zveřejněno: 26.4.2016 | Témata: O2 Aréna, Skybox, Airbnb

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa