ztelevize.cz = TV program, filmy, seriály, pořady

29. červenec 2021. Svátek slaví Marta, zítra Bořivoj.
Reklama

Kanada rozdrtila Maďarsko a Rusko se protrápilo k prvním třem bodům

Kanada si poradila s outsiderem skupiny B Maďarskem a domácí Rusko si připsalo první tři body do tabulky skupiny A

reklama

V dopoledních zápasech nám na MS padalo hodně branek v obou zápasech. Rusko chtělo před domácím publikem napravit prohru z prvního zápasu a mělo k tomu papírově ideálního soupeře z Kazachstánu. Jenže Kazaši se nedali zastrašit a hodně ztížili domácím cestu za prvními třemi body. V první třetině padlo úctyhodných šest branek, po třech na každé straně. Poté už se hra trošičku zklidnila, ale Ruský celek jasně přestřílel Kazachstán a nakonec vyslal na Kolesnika 49 střel, na kazašského brankáře tak za dva zápasy na MS letělo neskutečných sto střel.

Rusko 6:4 Kazachstán
Bobrovskij 19/15 - Kolesnik 49/43
Branky: Dadonov (Šipačov, Bělov), Ljubimov (Kalinin, Plotnikov), Mozjakin (Dadonov, Šipačov), Bělov (Datsjuk, Antipin), Bělov (Čudinov, Mozjakin), Ljubimov (Bělov, Datsjuk) – Boyd (Bochenski, Dawes), Starčenkov (Chudjakov, Rymarev), Rymarev (Starčenko), Semjonov (Boyd, Dawes)

 

V Petrohradu se utkal David s Goliášem, Maďarsko hrálo proti Kanadě. Kanadský tým si s outsiderem skupiny B poradil hladce 7:1 a Maďarsko tak může těšit jen fakt, že vstřelili gól kanadskému národnímu týmu po 78 letech.

Maďarsko 1:7 Kanada
Hetenyi, Vay 36/31 – Picard 22/21
Branky: Bartalis – Scheifele (Stone, McDavid), Perry (Hall, Brassard), Stone (Ceci, Reinhart), Marchand (McDavid, Matheson), Brassard (Tanev, Reilly), Matheson (Hutton, Scheifele), Hall (Matheson)

reklama

Zveřejněno: 8.5.2016 | Témata: mistrovství světa

Diskuze / komentáře

Nepřihlášený uživatel
Nikdo tu ještě nenechal komentář. Buďte první!
reklama
Další videa